Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

   

365.00 

Cena zawiera podatek VAT

Po zakupie otrzymasz

    Klucz produktu

   Link do oprogramowania

   Instrukcje instalacji

   Dowód zakupu - faktura VAT(nie dotyczy kart przedpłaconych)

InsERT Rachmistrz GT

InsERT Rachmistrz GT to nowoczesny program, który umożliwia łatwe i uproszczone prowadzenie księgowości dla firm, które stosują ryczałt od przychodów ewidencjonowanych oraz dla płatników podatku zryczałtowanego. Program ten jest szczególnie polecanym narzędziem dla przedsiębiorstw, które prowadzą księgę przychodów i rozchodów, a także dla biur rachunkowych. Rachmistrz GT jest bardzo przyjazny dla użytkownika i wyposażony w najnowsze rozwiązania interfejsowe, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo ergonomiczne.

InsERT Rachmistrz GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również inne programy, takie jak Subiekt GT – system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, Rewizor GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikant GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestor GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Warto podkreślić, że InsERT Rachmistrz GT umożliwia także podstawową obsługę płac dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT. Program ten jest doskonałym narzędziem dla firm, które samodzielnie dokumentują swoją działalność gospodarczą. InsERT Rachmistrz GT jest kolejną wersją znanych i popularnych programów firmy InsERT, takich jak Rachmistrz 4 i Rachmistrz dla Windows.

Oto główne cechy Rachmistrza GT:

• Możliwość prowadzenia księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, w zależności od preferowanej formy księgowości.

• Pełna obsługa ewidencji VAT, w tym zakupów, sprzedaży oraz transakcji unijnych. Program pozwala także na wprowadzanie sprzedaży nieudokumentowanej rozliczanej strukturą zakupów.

• Ewidencja danych pojazdów wykorzystywanych do celów służbowych, rachunków związanych z eksploatacją pojazdów oraz ewidencja przebiegu pojazdów.

• Obsługa ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, w tym naliczanie i księgowanie amortyzacji oraz drukowanie planu amortyzacji. Program pozwala także na prowadzenie ewidencji wyposażenia i remanentów.

• Możliwość prowadzenia kartoteki kontrahentów oraz wspólników, w tym indywidualne parametry dotyczące rozliczeń z ZUS oraz automatyczne księgowanie w koszty lub odliczanie od dochodu składek ZUS i innych funduszy. Program pozwala także na obliczanie i dokumentowanie odpowiednim raportem zaliczki na podatek dochodowy.

• Rozbudowana obsługa wynagrodzeń, w tym ewidencja osobowa, umów cywilnoprawnych oraz umów o pracę. Program umożliwia również wystawianie rachunków do umów cywilnoprawnych oraz wypłat, w tym automatyczne wyliczanie na podstawie zdefiniowanych schematów wynagrodzeń.

• Naliczanie, wydruk oraz pełna obsługa wysyłki elektronicznej deklaracji skarbowych, w tym VAT-7, VAT-7K, VAT-7D, VAT-UE, PIT-11, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-40, PIT-4R, PIT-28, PIT-8AR.

• Obsługa korekt deklaracji skarbowych z wysyłką elektroniczną.

• Możliwość wystawiania deklaracji ZUS (DRA, RCA, RZA) oraz eksportu do programu Płatnik ZUS.

• Integracja z systemem obsługi sprzedaży Subiekt GT oraz opcja Komunikacja, umożliwiająca współpracę z innymi systemami (np. Subiekt dla Windows, Subiekt 5 EURO, mikroSubiekt dla Windows).

Ilość stanowisk

1 stan.

Marka

Insert

Okres licencjonowania

Wieczysta

Typ Licencji

Nowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „InsERT Rachmistrz GT”

39.00 


Platforma: Tinder

Wersja produktu: Cyfrowa

150.00 


Platforma: Windows/MAC/Android/iOS

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 3 lata

100.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 2 lata

125.00 


Platforma: Windows/MAC

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 3 lata

238.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

117.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

54.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

130.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 3 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 Rok

InsERT Rachmistrz GT