Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

2,045.00 


Platforma: Windows / MAC

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

299.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

399.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

299.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

649.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

4,140.00 


Platforma: Windows / MAC

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

1,697.00 


Platforma: Windows/Mac

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 rok


Programy graficzne dla początkujących i profesjonalistów

W sklepie PureSoftware znajdziesz zaawansowane programy graficzne do rysowania, tworzenia grafik, projektowania czy edycji fotografii. Oferujemy wyłącznie najlepsze programy do projektowania, które zawierają szereg funkcji, modułów, szablonów i narzędzi, umożliwiających uzyskiwanie świetnych efektów pracy. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie program do grafiki, którego potrzebuje. Zobacz szczegóły oferty. 

Programy graficzne – do czego służą?

Programy graficzne umożliwiają tworzenie wysokiej jakości prac za pomocą dopracowanego zbioru narzędzi i funkcji dostępnych w wersji cyfrowej. Dzięki nim możesz projektować różne rodzaje grafik, edytować obrazy i filmy, tworzyć rysunki, ilustracje czy obrazy. Profesjonalne aplikacje graficzne oferują szereg możliwości, umożliwiających wykorzystanie potencjału artysty do stworzenia rewelacyjnego dzieła. Dzięki nim powstają przyciągające wzrok banery reklamowe, wizytówki, ulotki, logo itd. 

W ofercie sklepu znajdziesz zarówno idealne programy graficzne dla początkujących, jak i propozycje dla zaawansowanych użytkowników od firmy Corel. Są to płatne, dopracowane aplikacje z dużą ilością funkcji i trybów, usprawniających projektowanie i tworzenie różnych prac. Produkty marki cieszą się uznaniem na całym świecie, a w wielu rankingach oceniane są jako najlepsze. Aplikacje producenta znajdą zastosowanie w pracy malarzy, grafików, fotografów, montażystów i artystów. W szerokiej ofercie sklepu PureSoftware z pewnością każdy znajdzie idealne oprogramowanie graficzne dla siebie.

Najlepsze programy graficzne – szeroki wybór

W sklepie PureSoftware są dostępne profesjonalne programy graficzne, które umożliwiają tworzenie grafik wektorowych, rysunków, obrazów itd. Dopracowane systemy są łatwe w obsłudze, wzbogacone o liczne narzędzia edycji, a także dodatkowe funkcje, pozwalające m.in. na udostępnianie treści. Oferujemy programy w najnowszych wersjach z 2023 roku, które są aktualne i dostosowane do najnowszych rozwiązań technologicznych branży graficznej. Są to:

  • Corel Painter – aplikacja z narzędziami do rysowania, malowania i szkicowania, która jest przeznaczona do tworzenia realistycznych prac; 
  • Corel PaintShop Pro – zbiór narzędzi, które służą do edytowania zdjęć oraz ulepszania efektów uzyskanych za pomocą aparatu;
  • Corel Pinnacle Studio 26 – obszerny zbiór narzędzi służących do edytowania filmów, z funkcjami takimi jak maskowanie szerokokątne czy cyklinowanie kolorów; 
  • CorelCAD – programy graficzne 3D, służące do drukowania 3D oraz rysowania 2D i 3D;
  • CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) – komplet profesjonalnych narzędzi do projektowania grafiki, w tym aplikacji CorelDRAW do tworzenia i edycji grafiki wektorowych czy pakietu Corel PHOTO-PAINT do przetwarzania obrazów.

Niektóre programy Corel są dostępne także w bardziej zaawansowanej wersji. Dla przykładu Corel Pinnacle Studio 26 Ultimate, który, w porównaniu do wersji standard, oferuje dodatkowo inteligentne śledzenie obiektów, większą ilość profesjonalnych funkcji i narzędzia klasy premium.

Zaawansowane programy do grafiki – przykładowe funkcje

Oferowane programy graficzne mają różne funkcje i przeznaczenie. Służą one do tworzenia grafik, edytowania video, poprawiania wyglądu zdjęć czy malowania obrazów. Oferują liczne funkcje, dzięki którym możesz uzyskać rewelacyjne efekty. Zaawansowane narzędzia do tworzenia wideo programu Corel Pinnacle Studio 26 sprawiają, że za pomocą kilku kliknięć możesz wyciszyć dźwięki tła, wykonać płynne przejścia, zamaskować znaki czy logo, a w razie potrzeby także obracać obrazy o 360 stopni. Program pozwala edytować filmy w kreatywny sposób, oferując niemal nieograniczoną ilość możliwych do wykonania zabiegów. 

Dostęp do wielu zaawansowanych funkcji zapewnia również program do edycji grafiki Corel PaintShop Pro. Korzystając z niego, możesz uzyskać głębszą głębię ostrości dzięki funkcji Focus Stacking, łączyć elementy, wyrównywać obiekty na etapie edycji czy przekształcać obiekty wektorowe i tekst w kształty. Każdy z oferowanych programów stanowi kompletne środowisko do rysowania, projektowania czy edytowania prac na najwyższym poziomie. Dzięki dostępowi do licznych narzędzi i funkcji nie musisz korzystać z żadnych innych programów czy aplikacji.  

Oprogramowanie do projektowania graficznego – czy warto kupić?

Kupując  oprogramowanie Corel w sklepie PureSoftware, w tym program do edycji grafiki rastrowej czy edytor fotografii, masz pewność otrzymania oficjalnego produktu marki. Są to profesjonalne narzędzia do projektowania graficznego oraz do wykonywania innych czynności. Zawierają one wiele modułów, dzięki czemu z pewnością spełnią oczekiwania doświadczonych grafików czy fotografów. Są to zarazem proste programy, z których obsługą poradzą sobie nawet osoby początkujące.

Oferowane narzędzia do tworzenia grafiki możesz kupić online bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka prostych kroków, aby móc cieszyć się możliwością tworzenia obrazów czy modeli 3D na najwyższym poziomie. Naszym klientom zapewniamy również bezpieczeństwo płatności, natychmiastowe wysłanie kodu produktu i linku do oprogramowania po dokonaniu płatności oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Programy graficzne z licencją wieczystą – zalety wyboru

W sklepie PureSoftware znajdziesz wysokiej jakości oprogramowanie graficzne Corel w wersji na urządzenia z systemem Windows lub Mac. Większość pakietów jest dostępna w wariancie licencji wieczystej, co oznacza możliwość dożywotniego korzystania z nich na urządzeniu, na którym zostały zainstalowane. Wystarczy jedna opłata, aby móc cieszyć się korzystaniem z funkcjonalnego programu do obróbki fotografii czy tworzenia i edycji grafik. Jest to wygodne rozwiązanie, sprawiające, że możesz zapomnieć o konieczności przedłużania subskrypcji oraz niewygodnych, cyklicznych płatnościach. Co więcej, programy są dostępne na urządzeniu cały czas, nawet bez dostępu do Internetu. To sprawia, że korzystanie z nich jest wygodne i bezproblemowe.

Programy do tworzenia grafiki – instrukcja aktywacji 

Po zakupie programu Corel w sklepie otrzymasz e-mail z kluczem produktu, linkiem do oprogramowania, instrukcją instalacji oraz dowodem zakupu. Aby poprawnie zainstalować oprogramowanie, postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji. W razie pojawienia się wątpliwości podczas aktywacji programu zachęcamy do skontaktowania się z działem obsługi klienta. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu problemów oraz podpowiemy, jak prawidłowo przeprowadzić proces instalacji/aktywacji aplikacji. Zachęcamy do kontaktu także w innych sprawach. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grafiką i nie wiesz, jak wybrać najlepszy program, jesteśmy do Twojej dyspozycji.