Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

90.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 rok

130.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 2 lata

43.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 rok

79.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 2 lata

69.00 

Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 rok

99.00 

Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 2 lata

99.00 

Platforma: Windows/Mac/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 rok

130.00 

Platforma: Windows/Mac/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 2 lata


Antywirus AVG Internet Security i Ultimate – dostępne pakiety, licencje, programy

AVG to czeska marka założona w 1991 roku, która wprowadziła na rynek szeroką gamę programów zapewniających bezpieczeństwo korzystania z urządzeń, a także optymalizację ich działania. Programy antywirusowe AVG Technologies od lat lokują się w czołówce najskuteczniejszych i najczęściej wybieranych przez użytkowników. Polecane są do ochrony komputerów, a także urządzeń mobilnych. W sklepie Puresoftware znajdziesz oficjalne licencje na AVG antywirus Internet Security oraz kompleksowy pakiet Ultimate, który zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w sieci oraz optymalizację urządzeń. Zobacz dostępne opcje i wybierz idealną dla siebie.

Program antywirusowy AVG Internet Security – przed czym chroni? Jak działa?

Oprogramowanie antywirusowe AVG zapewnia stałą ochronę przed wirusami na kilka sposobów:

 1. sprawdza bazę danych oraz wykrywa i neutralizuje znane nieprawidłowości;

 2. regularnie i automatycznie aktualizuje bazę danych, aby skutecznie zwalczać szkodliwe programy;

 3. monitoruje aktywność plików w sieci, poszukując ewentualnych zagrożeń w celu zneutralizowania ich przed uaktywnieniem;

 4. sprawdza pocztę oraz ostrzega przed złośliwymi załącznikami w mailach;

 5. skanuje odwiedzane strony, aby uniknąć zainfekowania urządzenia;

 6. sprawdza prawdziwość witryny przed jej odwiedzeniem oraz ostrzega przed podstawionymi stronami.

Skutecznie działający program AVG antivirus zabezpiecza Twoją bankowość, gwarantując bezpieczeństwo zakupów w sieci. Chroni Cię także przed hakerami, którzy na różny sposób próbują wykraść Twoje dane. Warto wspomnieć o ochronie przed ransomware, czyli nowej metodzie wyłudzania, która polega na hasłowaniu plików na komputerze ofiary oraz żądaniu opłaty za dostęp do nich. Przed tymi, a także wszelkimi innymi zagrożeniami Internetu chroni Cię AVG antywirus.

Antywirus AVG – dla kogo? Czy warto kupić?

Antywirus AVG przeznaczony jest dla praktycznie każdego użytkownika Internetu. Jeśli oczekujesz skutecznej i niezawodnej ochrony danych i urządzenia podczas korzystania z sieci, program antywirusowy znanego producenta jest idealny dla Ciebie. Z oprogramowania można korzystać na urządzeniach z systemami Windows, mac oraz Android. Pozostaje pytanie: czy warto kupić program licencyjny tego producenta? Przykładowe korzyści, które zyskujesz po zakupie, to:

 • ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, czekającymi na Ciebie w sieci;

 • wykrywanie wirusów i potencjalnych szkodliwych programów w każdej sieci;

 • skanowanie dysku twardego, a także podłączanych urządzeń i DVD; 

 • gwarancja skuteczności antywirusa, którego wybrało już ponad 200 milionów ludzi na całym świecie;

 • szybka i prosta instalacja oprogramowania zgodnie ze wskazówkami w instrukcji obsługi;

 • możliwość zrezygnowania po zakończeniu licencji bez żadnych dodatkowych kosztów;

 • dodatkowe funkcje, takie jak np. niszczarka plików, usuwająca dane w celu uniemożliwienia ich nieuprawnionego odzyskiwania;

 • różne tryby pracy programu, w tym tryb cichy z zablokowanymi wyskakującymi powiadomieniami.

Jeśli chcesz nie tylko chronić komputer przed wirusami, ale również zadbać o optymalizację danych i plików razem z AVG, pobierz pakiet Ultimate. 

Kompleksowy pakiet AVG Ultimate – co wchodzi w skład zestawu?

Oprócz antywirusa Internet Security możesz wybrać również pakiet Ultimate od AVG. Sklep Puresoftware jako autoryzowany partner zapewnia oryginalne oraz kompletne oprogramowania zawierające wszystkie programy antywirusowe i optymalizujące producenta. Takich programów w zestawie Ultimate jest sporo, dzięki czemu zyskujesz obszerną ochronę oraz liczne, dodatkowe korzyści. Wybierając bardziej wyposażoną wersję AVG, otrzymasz:

 • antywirus AVG Internet Security;

 • prywatną sieć Secure VPN;

 • program optymalizujący AVG TuneUp;

 • oprogramowanie blokujące śledzenie aktywności w sieci AntiTrack;

 • pakiet na urządzenia mobilne, w tym funkcja Anti-Theft.

Jeśli podobają Ci się funkcje programów AVG, licencja na ich zakup dostępna jest w sklepie Puresoftware. 

AVG Ultimate – antywirus, prywatna sieć VPN, funkcja AntiTrack i inne 

Jeśli chcesz zyskać więcej korzyści, niż oferuje antywirus AVG, pobierz wersję Ultimate. Prywatna sieć VPN to gwarancja ochrony prywatności, a także danych wyszukiwania niezależnie od tego, do jakiej witryny się podłączysz. Nawet podczas korzystania z niezabezpieczonych sieci Wi-fi, oprogramowanie z 256-bitowym szyfrowaniem zapewnia Ci pełną ochronę. Program ukrywa Twój adres IP, umożliwiając także odwiedzanie ulubionych stron w dowolnej lokalizacji na świecie. Dzięki temu możesz korzystać nawet z tych witryn, do których normalnie nie miałbyś dostępu ze względu na swoje położenie.

W pakiecie AVG Ultimate uzyskujesz również dostęp do programu AntiTrack, którego zadaniem jest blokowanie reklamodawcom i firmom możliwości śledzenia Twojej aktywności w sieci, a także gromadzenia danych na ten temat. Dzięki temu nie musisz się martwić o przechwycenie Twoich zainteresowań, zwyczajów czy historii zakupów. Kompleksowy zestaw znanego producenta zawiera również program AVG TuneUp, który usuwa niepotrzebne pliki z urządzenia, umożliwiając jego bardziej wydajną pracę. Zwolnienie miejsca przyspiesza działanie sprzętu, a optymalizacja pozwala na naprawienie drobnych błędów przed zwiększeniem się problemu. 

AVG licencja na pc, mac, smartfon – dostępne pakiety

W sklepie PureSoftware dostępny jest antywirus AVG Internet Security oraz pakiet antywirusowy i optymalizujący AVG Ultimate. Przeznaczone są one na urządzenia z systemem Windows, IOS i Android. AVG licencja dostępna jest w wariantach rocznym i dwuletnim. Antywirus możesz wykupić dla jednego lub 10 urządzeń, a pakiet Ultimate wyłącznie dla 10 urządzeń. Wybór konkretnego wariantu zależy od Twoich preferencji, a także zapotrzebowania.

Dla przykładu, jeśli priorytetem dla Ciebie jest zapewnienie bezpieczeństwa całej rodzinie podczas korzystania z sieci na różnych urządzeniach, świetnym wyborem będzie AVG antywirus Internet Security dla 10 urządzeń. Licencja dwuletnia pozwoli Ci na dłuższy czas nie myśleć o zagrożeniach w sieci, a także formalnościach. Jeśli jednak potrzebujesz nie tylko ochrony użytkownika przed kradzieżą czy wirusami, ale także optymalizacji działania urządzenia oraz prywatności w sieci i możliwości korzystania z danych witryn w każdym miejscu na świecie, warto wybrać pakiet Ultimate.

Przed podjęciem decyzji o zakupie, warto porównać ze sobą dostępne opcje oraz zastanowić się nad przydatnością danych programów czy funkcji. Jeśli masz problem z wyborem najlepszego antywirusa dla siebie, możesz również skontaktować się z działem obsługi klienta. Chętnie pomożemy dopasować najlepszy antywirus dla Ciebie, analizując Twoje zapotrzebowanie oraz oczekiwania.

Pobierz AVG na swój komputer – instrukcja i porady

Jeśli chcesz kupić oficjalny antywirus AVG, pobierz go z naszej strony internetowej. Jako autoryzowany partner oferujemy oryginalny pakiet z wszystkimi dodatkami. Po zakupie wybranego wariantu otrzymasz klucz licencyjny produktu, link do oprogramowania oraz instrukcję. Postępując zgodnie z wytycznymi, zainstalujesz antywirus szybko i bez żadnych problemów. Jeśli nie jesteś pewny zakupu oprogramowania marki AVG, sklep Puresoftware to miejsce, w którym znajdziesz również wiele innych programów antywirusowych, spośród których z pewnością wybierzesz idealny dla siebie.