Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

140.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 Rok

105.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Odnowienie

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 rok

75.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Odnowienie

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 Rok

99.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 Rok

195.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 2 lata


Antywirus Eset na komputer i smartfon

Eset antywirus to sprawdzone rozwiązanie do użytku domowego, a także dla pracowników firm. Producent wykorzystał nowoczesne technologie, aby zapewnić użytkownikom aplikacji jak najlepszą ochronę przed zagrożeniami czekającymi na nich w sieci. Program antywirusowy jest dostępny w dwóch wariantach: Eset Internet Security oraz Eset Nod32 Antivirus. Są one kompatybilne z urządzeniami z systemem Windows, Mac, Android i IOS. Zobacz szczegóły działania skutecznego antywirusa.

Antywirus Eset – przed jakimi zagrożeniami chroni?

Eset antywirus zapewnia skuteczną ochronę przed różnymi zagrożeniami podczas codziennego korzystania z Internetu. Skaner antywirusowy na bieżąco monitoruje aktywność wirusów, aktualizuje ich bazę oraz wykrywa zagrożenie, zanim zaatakuje ono komputer czy urządzenia mobilne. W ten sposób zapewnia on wysoki poziom ochrony przed wszelkiego typu zagrożeniami, w tym przed znanymi i dotąd niezidentyfikowanymi wirusami. Antywirus chroni przed hakerami, którzy wykorzystują różne metody działania, w tym:

 • złośliwe skrypty ukryte na stronach www – ich celem jest infekowanie systemu operacyjnego m.in. poprzez przeglądarkę internetową;
 • wirusy szyfrujące (ransomware) – ich zadaniem jest nałożenie hasła na plik na urządzeniu ofiary, a następnie żądanie zapłaty za dostęp do niego;
 • phishing – to przestępstwa polegające na podszywaniu się pod inną osobę lub instytucję w celu wyłudzenia poufnych informacji czy nakłonienia ofiary do wykonania określonych czynności, np. kliknięcia w link w e-mailu.

Kompletny pakiet bezpieczeństwa Eset protect essential i advanced chroni wszystkie sfery Twojego cyfrowego życia, sprawiając, że możesz skupić się na spokojnym, codziennym korzystaniu z Internetu.

Program antywirusowy Eset – dlaczego warto wybrać?

Jeśli chcesz kupić antywirus Eset, sklep PureSoftware to miejsce, w którym znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy aż dwa warianty subskrypcji programu antywirusowego, który jest:

 • skuteczny – pozwala na wygodne korzystanie z sieci bez obawy o to, że wirusy wyrządzą jakąkolwiek krzywdę;
 • zaawansowany – producent wykorzystuje wiedzę najlepszych ekspertów oraz sprawdzone i rozwijane od lat technologie, aby zapewnić jak najlepsze działanie oprogramowania;
 • popularny – ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie doceniło wysoką jakość ochrony zapewnianej przez program Eset security;
 • uniwersalny – oprogramowania Eset zabezpieczają urządzenia z systemem Windows i Mac oraz smartfony z systemem Android i IOS.

Dla wszystkich klientów jest dostępna licencja Eset na rok lub dwa lata. Odnowienie subskrypcji jest tańsze niż wybór pakietu po raz pierwszy, co wyróżnia markę na tle konkurencji. Produkt Eset cechuje także:

 • funkcjonalność – antywirus może działać w trybie gier, zapewniającym brak zakłóceń, podczas gdy Ty cieszysz się ulubioną grą lub filmem;
 • oszczędna praca – dzięki zastosowaniu trybu oszczędzania baterii możesz dłużej przeglądać strony internetowe na urządzeniu;
 • optymalizacja działania – pakiet utrzymuje wydajność komputera na niezmienionym poziomie oraz działa niezauważalnie, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów. 

To wszystko sprawia, że Eset antywirus to czołowy produkt do walki z zagrożeniami w sieci, który warto wybrać dla siebie i swoich bliskich.

Eset Internet Security czy Eset Nod32 Antivirus – który wybrać?

Firma Eset wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników, oferując im różne pakiety programu antywirusowego, które oferuje nasz sklep. Eset Nod32 Antivirus to pierwszy wariant, który zapewnia podstawową ochronę przed wirusami. Pakiet essential przeznaczony jest do użytku domowego i do małej firmy.

Bardziej zaawansowane działanie ma program advanced Eset Internet Security . Świetnie sprawdzi się on dla klientów oczekujących większej ochrony i funkcjonalności aplikacji. Jest to idealne rozwiązanie także dla rodzin z dziećmi z uwagi na dodatkową funkcję kontroli rodzicielskiej, która pozwala chronić najmłodszych przed niebezpiecznymi treściami w sieci.

Program Eset advanced – jaką ochronę zapewnia?

Jeśli podoba Ci się ochrona antywirusowa, jaką zapewnia Eset antywirus, pobierz jeden z dostępnych wariantów na stronie sklepu PureSoftware. Programy różnicuje zakres ochrony, która w przypadku wariantu Eset Internet Security obejmuje również: 

 • bezpieczną bankowość internetową dzięki specjalnie zabezpieczonej przeglądarce – możesz realizować przelewy online i korzystać z e-portfeli bez obawy o przechwycenie środków przez hakerów;
 • powstrzymywanie hakerów przed kradzieżą Twoich loginów i haseł – nie musisz obawiać się o swoje dane podczas korzystania z aplikacji na urządzeniu lub logowania się na portale w przeglądarce;
 • blokadę kamery internetowej – pozwala to zachować prywatność podczas przeglądania Internetu;
 • antyspam – antywirus blokuje niechciane wiadomości e-mail, dzięki czemu nie musisz robić tego samodzielnie;
 • anti-theft – funkcja ta zabezpiecza sprzęt na wypadek kradzieży lub zgubienia, umożliwiając zlokalizowanie i zidentyfikowanie go.

Eset licencja pozwoli Ci przez długi czas cieszyć się wszelkimi korzyściami wynikającymi z zakupu antywirusa znanego producenta.

Kompleksowy antywirus – jak zainstalować oprogramowanie?

Jeśli chcesz wyposażyć swoje urządzenie w zabezpieczenia antywirusowe Eset, pobierz program ze strony sklepu PureSoftware. Wystarczy, że kupisz wybrany wariant Eset protect mail plus na Macos i Android, a natychmiast po opłaceniu zamówienia otrzymasz na e-mail klucz produktu, link do oprogramowania, instrukcję instalacji oraz dowód zakupu. Następnym krokiem jest pobranie oprogramowania Eset mobile security oraz wpisanie w wyznaczonym polu kodu aktywacyjnego. Postępując zgodnie z instrukcją, w prosty sposób zainstalujesz program na Twoim komputerze. Następnie możesz konfigurować go za pomocą ponad 150 ustawień szczegółowych, dopasowując jego działania do własnych preferencji.

Zaawansowane programy antywirusowe w sklepie PureSoftware

Naszym klientom oferujemy oczywiście nie tylko zabezpieczenia marki Eset. Sklep PureSoftware to miejsce, w którym znajdziesz także różne inne oprogramowania zwalczające wirusy i chroniące urządzenia podłączone do Internetu. Są to m.in. programy popularnych marek AVG, Avast czy Bitdefender. Mają one różne wersje, moduły pracy, sposoby, zakres ochrony itd. Są to programy dla użytkowników prywatnych, a także takie, które zabezpieczają sieć firmową. 

W sklepie znajdziesz najlepsze możliwe zabezpieczenia renomowanych marek, znanych i cenionych w branży bezpieczeństwa cybernetycznego. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze idealnego programu antywirusowego dla siebie, swojej rodziny czy pracowników firmy, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w podjęciu właściwej decyzji.