Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

69.00 

Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 rok

99.00 

Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 2 lata

99.00 

Platforma: Windows/Mac/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 rok

130.00 

Platforma: Windows/Mac/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 2 lata


Antywirus AVG Ultimate Multidevice – kompletny pakiet na 1 rok lub 2 lata

AVG Ultimate to kompleksowe rozwiązanie dla całej rodziny. Program jest składową skutecznego antywirusa, prywatnej sieci VPN oraz oprogramowania do optymalizacji. Wybierając atrakcyjny pakiet, zyskujesz najlepsze funkcje, narzędzia i usługi, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczne korzystanie z sieci, a także wydajne użytkowanie urządzenia. Oficjalny AVG Ultimate kupisz w sklepie Puresoftware z licencją na 1 rok lub 2 lata. Zobacz jeden z dostępnych pakietów oraz wybierz ten, który w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania.

AVG Ultimate – kompleksowy antywirus dla całej rodziny

AVG Ultimate Multidevice to program antywirusowy i optymalizujący, zawierający następujące oprogramowania:

  • AVG Internet Security – to najlepszy antywirus, zapewniający bezpieczeństwo podczas przeglądania stron internetowych czy korzystania z bankowości;

  • AVG Secure VPN – to prywatna sieć VPN, pozwalająca na zachowanie całkowitej prywatności nawet podczas łączenia się z publicznymi sieciami Wi-fi;

  • AVG TuneUp – to oprogramowanie, umożliwiające pozbycie się zbędnych plików z urządzenia w celu poprawy wydajności jego działania;

  • AVG AntiTrack – to funkcja, uniemożliwiająca śledzenie Twojej aktywności w sieci.

Połączenie wszystkich programów AVG pozwala osiągnąć najlepsze efekty w atrakcyjnej cenie. Co więcej, z oprogramowania możesz korzystać w pełni aż na 10 urządzeniach. Jedna subskrypcja pozwala zapewnić bezpieczeństwo danych, prywatność w sieci, a także optymalizację plików na wielu, różnych sprzętach. 

Pakiet AVG Internet security – przed czym chroni?

Jeśli szukasz skutecznego oraz komfortowego w użytkowaniu antywirusa, świetnym wyborem będzie pakiet AVG Ultimate. Licencja na rok lub dwa lata umożliwia zapewnienie sobie skutecznej ochrony na długi czas, bez konieczności martwienia się o comiesięczne transakcje czy analizę dostępnych opcji. Antywirus AVG Internet Security to sprawdzone rozwiązanie, które zostało wybrane przez ponad 200 milionów ludzi na całym świecie.  Oprogramowanie antywirusowe zapewnia ochronę przed:

  • hakerami, chcącymi wykraść czy wyłudzić Twoje dane;

  • złośliwymi oprogramowaniami, mogącymi zainfekować Twoje urządzenie;

  • fałszywymi linkami, skutkującymi m.in. pobraniem wirusa;

  • nieprawdziwymi stronami bankowymi podstawionymi w celu przechwycenia płatności online;

  • złośliwym kodem wymuszającym okup (ransomware);

  • różnymi, innymi zagrożeniami, na które jesteś narażony, korzystając z Internetu.

Kompleksowa ochrona komputerów PC oraz urządzeń mobilnych od AVG to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o swoje bezpieczeństwo i swobodę korzystania z sieci. AVG Internet Security zapewnia bezpieczeństwo poprzez analizę zagrożeń w czasie rzeczywistym, wykrywanie nowych złośliwych oprogramowań oraz stałe aktualizowanie bazy danych wirusów. Antywirus monitoruje także aktywność plików oraz sprawdza urządzenia przenośne i DVD. Dzięki temu masz pewność skutecznej ochrony na wielu płaszczyznach. 

AVG Secure VPN – prywatność i swoboda w każdej sieci

AVG Secure VPN to oprogramowanie, wchodzące w skład zestawu AVG Ultimate. Pozwala on nie tylko na bezpieczne, ale również anonimowe korzystanie z Internetu. Nawet jeśli zalogujesz się w niezabezpieczonych czy publicznych sieciach Wi-fi, Twoje dane będą chronione przez skuteczny program. Zaawansowane szyfrowanie 256-bitowe spełnia normy wojskowe oraz zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa urządzenia. 

Korzystając z prywatnej sieci VPN, możesz odwiedzać różne strony bez obawy o to, że Twoja aktywność będzie śledzona. Ukrywając swój adres IP, zachowujesz pełną prywatność oraz dodatkowo masz większy dostęp do treści w Internecie. Możesz odwiedzać witryny, do których nie miałbyś wstępu w swojej lokalizacji. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie jesteś, dzięki AVG Secure VPN, masz dostęp do ulubionych stron internetowych.  Ponad 50 lokalizacji serwerów gwarantuje swobodne korzystanie z sieci bez ograniczeń.

AVG TuneUp i AntiTrack – dodatkowe benefity kompletnego programu

AVG Ultimate to jeden z najlepszych zestawów programów, umożliwiający zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń i danych podczas korzystania z sieci, a także prywatności i dostępu do treści w dowolnej lokalizacji. W pakiecie otrzymujesz także AVG TuneUp, który usuwa niepotrzebne pliki, umożliwiając zwolnienie miejsca na dysku. Optymalizacja pozwala na przyspieszenie pracy urządzenia oraz naprawienie drobnych błędów, zanim staną się one dużymi problemami. 

Kolejny element zestawu to program AntiTrack, który służy do blokowania reklamodawcom i firmom możliwości śledzenia Twojej aktywności w sieci oraz wykorzystywania zebranych danych. Jak działa tak przydatna funkcja? Program tworzy dedykowany dla Ciebie, fikcyjny odcisk palca, który uniemożliwia identyfikowanie Twojej aktywności, zainteresowań, zwyczajów czy historii zakupów. 

Oczywiście to nie wszystko, co zawiera kompleksowy zestaw programów od AVG. Oprócz ochrony urządzeń mobilnych przed antywirusami czy oprogramowaniem ransomware zyskujesz także funkcję Anti-Theft, dzięki której możesz m.in. wyśledzić utracony telefon czy zablokować aplikacje. AVG Ultimate został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom najlepszej w swojej klasie ochronie, a także najwyższego poziomu komfortu podczas codziennego użytkowania komputerów, telefonów i tabletów. 

Skaner antywirusowy AVG Ultimate – jak pobrać?

Jeśli podobają Ci się korzyści, które oferuje AVG Ultimate, kup program na stronie sklepu Puresoftware. Jest on kompatybilny z systemem Android, Windows oraz mac. W pierwszej kolejności sprawdź dostępne pakiety oraz wybierz ten, który w największym stopniu odpowiada Twoim preferencjom. Jako autoryzowany partner oferujemy wyłącznie oryginalne i nowe pakiety AVG Ultimate licencja na 1 rok oraz na 2 lata. Po zakupie otrzymasz klucz produktu, link do oprogramowania oraz instrukcje instalacji. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami, aby w szybki i prosty sposób podłączyć programy do swoich urządzeń. 

Jeśli nie potrzebujesz całego pakietu AVG, możesz również wykupić licencję na sam program antywirusowy AVG Internet secure, który dostępny jest w kategorii AVG na stronie sklepu Puresoftware. Jeśli nie wiesz, jak pobrać oprogramowanie czy jaki pakiet wybrać, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy, wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracy w branży.