Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Avast

Avast Premium Security 1 PC / 1 rok

54.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 1 rok

90.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 2 lata

Avast

Avast Premium Security 10 PC/ 1 rok

95.00 


Platforma: Windows/MAC/Android/iOS

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 rok

130.00 


Platforma: Windows/MAC/Android/iOS

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 2 lata


Avast Premium Security

Bezpieczeństwo cyfrowe jest dzisiaj zagadnieniem, o które trzeba zadbać z należytym zaangażowaniem. Jeśli korzystasz z komputera PC lub laptopa z systemem Windows, tabletu lub smartfona, codziennie jesteś narażony na ataki, których efektem może być utrata danych z dysku, wyciek Twoich danych osobowych, czy uzyskanie dostępu do Twojej skrzynki e-mail lub nawet konta bankowego. Zagrożeń jest jeszcze więcej, a bagatelizując problem, narażasz się na poważne kłopoty. Avast Premium Security, do którego licencję możesz u nas kupić, a także szybko pobrać i zainstalować program, pozwoli Ci swobodnie surfować po sieci bez żadnego ryzyka. Premium Security to wielokrotnie nagradzany antywirus w rankingach bezpieczeństwa - eliminuje znane luki w zabezpieczeniach i zapewnia ochronę maksymalnie 10 urządzeń na jednej licencji.

Avast - czeska firma dbająca o bezpieczeństwo od trzech dekad

Kupując antywirus firmy Avast Software masz pewność, że zaufałeś najlepszym. Ten czeski podmiot jest obecny w branży już od końca lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, a to oznacza, że specjaliści odpowiadający za efektywność programu Avast Premium Security znają tę branżę od podszewki. Tak ogromne doświadczenie zaowocowało powstaniem oprogramowania Avast kompatybilnego z Microsoft Windows ( w tym Windows 11 i wcześniejsze wersje), a później także z innymi systemami - Mac, Android i iOS.

Aktualnie program jest dostępny w 43 wersjach językowych i cieszy się dobrymi opiniami w niemal dwustu krajach. To oznacza, że czeska firma zyskała zaufanie praktycznie na całym świecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników internetu, Avast Software stale aktualizuje swoje oprogramowanie, przez co zapewnia ochronę każdego dnia, pomimo zmieniających się zagrożeń. Nasz sklep pozwoli Ci kupić online licencję Premium Security dla komputerów Mac, a także sprzętu z innym oprogramowaniem. Zakup jest bardzo prosty, a program może pobrać po zakupie - niemal od razu przejdziesz do instalacji i aktywacji oprogramowania antywirusowego ciesząc się pełną ochroną.

Avast Premium Security - ochrona przed wirusami, robakami i trojanami

Antywirus dzięki regularnie aktualizowanej bazie wirusów skutecznie wychwytuje złośliwe oprogramowanie i je neutralizuje. Sam silnik oprogramowania oraz uaktualniane bazy są w stanie znaleźć i zablokować praktycznie wszystkie popularne zagrożenia. Należą do nich wirusy plikowe, wirusy sieciowe, ransomware, trojany, robaki, rootkity i inne.

Avast Security Premium pozwoli Ci sprawnie przeskanować cały dysk w poszukiwaniu zagrożeń,  następnie usunąć niebezpieczne pliki. Zaletą tego rozwiązania jest jednak to, że działa w tle na bieżąco monitorując transfer plików na dysk. To pozwala od razu wychwycić i zneutralizować zagrożenie jednocześnie informując Cię o problemie. Antywirusa ma wiele dodatkowych możliwości, więc jeśli zachodzi taka potrzeba, każdy plik można przenieść w stan kwarantanny albo otworzyć w specjalnie wydzielonej na dysku przestrzeni, przez co nie stanowi on zagrożenia, gdyż jest od razu neutralizowany. Avast rozpoznaje wszystkie popularne zagrożenia działając w tle, bez konieczności kontrolowania jego działania - sprawdza również, czy programy lub pliki wykonywalne nie inicjują podejrzanych działań poza Twoją kontrolą.

Avast możesz wybrać także wtedy, gdy potrzebujesz ochrony sieci Wi-Fi, która może być narażona na ataki i próbę kradzieży plików - to zabezpieczenie szczególnie ważne w firmach i instytucjach. Dodatkowo Avast Security Browser pozwoli Ci w pełni zabezpieczyć przeglądarkę, która jest narażona na ciągłe ataki z zewnątrz. Avast Premium Security z naszego sklepu to także ochrona przed pełnym spektrum zagrożeń wynikających z użytkowania internetu i współdzielenia urządzenia. Są to:

czyszczenie przeglądarki,

stałe monitorowanie odwiedzanych stron (i blokowanie zagrożeń) - Avast Secure Browser,

zapora ogniowa (firewall),

ochrona kamery internetowej i mikrofonu,

trwałe usuwanie plików z dysku,

szyfrowanie VPN,

zmiana IP,

narzędzia optymalizujące działanie systemu

i inne.

Avast to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale też zwiększonej wydajności komputera. Każda strona internetowa jest sprawdzana na bieżąco, by nie zainfekowała komputera spowalniając jego działanie. Premium Security skanuje strony internetowe bez zmniejszania efektywnośći pracy sprzętu. 

Avast - pełne bezpieczeńśtwo, intuicyjna obsługa

Avast Premium Security zapewnia swobodną pracę na urządzeniu bez konieczności wprowadzania dodatkowych ustawień, czy konfiguracji. Wystarczy zainstalować program Avast antivirus i dokonać aktywacji, a następnie cieszyć się bezpieczeństwem. Program działa w tle, nie ingerując w codzienną pracę.

Avast - kompatybilność z systemem Windows, MAC Android i innymi

Avast jest kompatybilny nie tylko z popularnym systemem firmy Microsoft - Windowsem. Sprawdzi się także, gdy z systemem Android, Linux, Mac OS, Pal OS i Windows Server. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w dokładnych opisach produktów z naszego sklepu. Każdy komputer z systemem Windows, a także innymi systemami pozwala na bardzo łatwą instalację (także Avast Mobile Security). 

Subskrypcja Avast Premium Security w naszym sklepie

W naszym sklepie możesz kupić licencję Avast Premium Security i od razu pobrać oprogramowanie do instalacji. Dostaniesz kod aktywacyjny, którym uruchomisz pełną wersję programu. By aktywować Avast nie potrzebujesz żadnych umiejętności - instalacja po pobraniu przebiegnie intuicyjne i potrwa jedynie chwilę.

Możesz wybrać licencję Avast Premium Security na rok lub dwa lata - w tej drugiej sytuacji zaoszczędzisz! Do wyboru masz zakup licencji Avast z możliwością instalacji na jednym urządzeniu lub na 10 urządzeniach dowolnych urządzeniach. To pozwoli Ci zabezpieczyć wszystkie posiadane sprzęty łączące się z internetem - komputer PC, laptopa, tablet i smartfona!