Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

98.00 


Platforma: Playstation Network

Wersja produktu: Cyfrowa

196.00 


Platforma: Playstation Network

Wersja produktu: Cyfrowa

49.00 


Platforma: Playstation Network

Wersja produktu: Cyfrowa


Karty podarunkowe Playstation network – kod aktywacyjny PS store online

Jeśli chcesz doładować swój portfel PSN, trafiłeś pod właściwy adres. W sklepie znajdziesz liczne karty Playstation, dzięki którym możesz zasilić konto o wybraną kwotę. Zakupione kredyty możesz wymienić na grę z Playstation store, dodatek czy pakiet DLC. Jako oficjalny sprzedawca kart Sony Playstation network, zapewniamy ich oryginalność oraz gwarancję prawidłowego działania. Zobacz szczegóły.

Czym są karty podarunkowe Playstation store?

Karty PSN to internetowe karty upominkowe, które umożliwiają doładowanie konta Playstation. Dzięki nim w Twoim portfelu znajdą się kredyty, które możesz wydać w dowolnym czasie na jedną z wielu gier czy dodatków, dostępnych na platformie. W sklepie PureSoftware są dostępne doładowania Playstation o różnej wartości, tj. 50, 100 i 200 zł.

Dzięki temu każdy może wybrać taką kartę, której potrzebuje. Środki w sklepie Playstation nie przepadają, dlatego możesz wykorzystać opcję doładowania, nawet jeśli nie masz konkretnego celu zakupowego. Jeśli w przyszłości zechcesz kupić grę lub kredyty do danej rozgrywki, będziesz mógł skorzystać ze swoich funduszy w portfelu Playstation, które zgromadziłeś wcześniej.

Co można kupić za pomocą karty Playstation network?

Kod Playstation zapewnia dostęp do sklepu marki, w którym znajdziesz szeroką ofertę gier i innych produktów dla graczy. Fani rozrywki, dzięki doładowaniom PSN, mogą zakupić w Playstation store:

 • różne gry na Playstation 5 czy 4;
 • dodatki do gier, a także ich rozszerzenia;
 • przepustki sezonowe;
 • kredyty w danej grze (in-game credits), np. V-dolce do Fortnite;
 • abonament Playstation Plus.

PS Plus dostępny jest w trzech wersjach, zapewniających liczne korzyści dla graczy, w tym granie w gry na żądanie. Pozostałe benefity to m.in.:

 1. Essential – gry co miesiąc, wieloosobowa rozgrywka online, specjalne zniżki, pamięć w chmurze;
 2. Extra – pakiet Essential z rozbudowanym katalogiem gier oraz Ubisoft+ Classics;
 3. Premium – pakiet Extra oraz szerszy katalog gier i klasyki, dostęp do wersji próbnych gier i transmisji strumieniowej w chmurze.

Wykorzystując karty Playstation, możesz również zakupić subskrypcję przeglądarki Spotify oraz połączyć ją z opcją Playstation music na PS5 czy PS4. Dzięki temu możesz słuchać ulubionych składanek podczas korzystania z konsoli.

Dlaczego warto doładować portfel Sony Playstation network?

Doładowania do Playstation store to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na doładowanie konta na platformie, na której znajdziesz liczne gry, rozszerzenia. Dlaczego jeszcze warto kupić cyfrowe karty PSN? Oto przykładowe korzyści:

 • dzięki kredytom na koncie możesz kupić sezonowe czy limitowane produkty szybciej niż płacąc kartą. W ten sposób zyskujesz przewagę nad innymi graczami, chcącymi zdobyć ograniczone gry czy dodatki;
 • kartę aktywujesz w kilka chwil, wykorzystując 12-cyfrowy kod;
 • w prosty sposób uzupełnisz środki na koncie bez konieczności przypisywania do niego karty płatniczej;
 • możesz wykorzystywać pieniądze w sklepie cyfrowym czynnym przez całą dobę 7 dni w tygodniu;

Karty PSN oferują dostęp do Playstation store, w którym na użytkowników czeka szeroka gama produktów marki. Doładowania PSN możesz zakupić dla siebie lub podarować je znajomemu, który jest fanem rozgrywek na konsoli. Sprawdzą się one idealnie jako prezent na urodziny, imieniny czy inną okazję.

Jak kupić karty podarunkowe PSN?

Doładowania do Playstation kupisz w renomowanym sklepie PureSoftware w atrakcyjnej cenie. Oferujemy oryginalne kody podarunkowe pozwalające na zwiększenie swoich funduszy w portfelu PSN. Karty mają różną wartość, dlatego z pewnością wybierzesz taką, której potrzebujesz.

Po zakupie doładowania konta Playstation network otrzymasz od nas kartę w postaci cyfrowego kodu. Prześlemy do Ciebie również instrukcje, dzięki którym w prosty i bezproblemowy sposób aktywujesz swoje karty PSN. Jeśli nie wiesz, jak kupić lub aktywować kartę do konsoli Playstation, skontaktuj się z działem obsługi sklepu. Chętnie pomożemy w realizacji zamówienia oraz podpowiemy, jak dodać środki do konta PS oraz jak korzystać z usług dostępnych na stronie.

Jak aktywować doładowanie PSN?

Karty podarunkowe Playstation możesz aktywować bezpośrednio w systemie, logując się do swojego konta na konsoli. Jeśli jesteś właścicielem Playstation 4, na ekranie głównym wybierz pole 'Playstation store'. Następnie wybierz opcję 'wykorzystaj kody', którą znajdziesz w menu po lewej stronie ekranu. W polu, które pojawi się na ekranie, wpisz kod doładowania Playstation store oraz kliknij 'wykorzystaj'. W ten sposób środki zostaną umieszczone na Twoim koncie. Aby aktywować kartę w sklepie PS, najpierw wybierz swój profil u góry ekranu, a następnie postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami.

Na konsoli Playstation 5 proces aktywacji wymaga przejścia do ustawień oraz wybrania pola 'użytkownicy i konta'. Następnie wybierz konto, pole 'płatności i subskrypcje' oraz kliknij 'wykorzystaj kody'. Po wpisaniu 12-cyfrowego kodu z łatwością dodasz środki do swojego portfela Playstation network bez konieczności wychodzenia z domu. Swoje konto możesz zasilić również z aplikacji Playstation.