Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

57.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 6 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 miesiąc

Nord VPN

Nord VPN 1 Rok / 6 urządzeń

250.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 6 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 rok

450.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 6 stanowisk

Okres licencjonowania: 2 lata

199.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: bez limitu

Okres licencjonowania: 1 rok

195.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: bez limitu

Okres licencjonowania: 1 rok

289.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: bez limitu

Okres licencjonowania: 24 miesiące

39.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: bez limitu

Okres licencjonowania: 1 miesiąc


Najlepsze programy VPN – zapewnij sobie prywatność, dzięki sieci VPN 

Programy VPN zapewniają prywatność użytkownikom podczas przeglądania Internetu, a także dodatkowe korzyści, w tym sieć VPN, umożliwiającą uzyskanie dostępu do zablokowanych serwerów. W sklepie Puresoftware dostępne są różne licencje na najlepsze programy do anonimowego korzystania z sieci. Są to oprogramowania zapewniające bezpieczne połączenia z VPN, liczne lokalizacje serwerów oraz dodatkowe korzyści. Cieszą się one pozytywnymi recenzjami klientów na całym świecie. Sprawdź ofertę oficjalnych, dobrych programów VPN, które sprzedajemy jako autoryzowany dostawca usług VPN.

Najlepsze programy VPN – jak działa VPN? Dlaczego warto kupić? 

Płatne programy VPN na komputer i smartfon to dopracowane usługi, które zapewniają klientom wysoką ochronę ich prywatności w sieci. Dzięki nim możesz bez obawy o swoje dane korzystać ze stron internetowych w dowolnym miejscu, także po podłączeniu do niezabezpieczonych i publicznych sieci Wi-fi. Sieci VPN oferują szyfrowanie Twoich danych, korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu nie mają do nich dostępu osoby nieuprawnione, w tym hakerzy. Aplikacja do ochrony danych umożliwia również ukrycie Twojej lokalizacji oraz adresu IP, co oferuje znacznie więcej korzyści:

 • możesz korzystać z ulubionych serwisów w dowolnym miejscu na świecie;

 • masz dostęp do witryn, które są zablokowane dla Twojego regionu;

 • jesteś anonimowy w sieci i social mediach;

 • Twoje zainteresowania, preferencje i dane użytkownika nie dostaną się w niepowołane ręce;

 • masz pewność, że nikt nie śledzi Twoich aktywności w sieci;

 • nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do Twojej historii wyszukiwania.

W sklepie Puresoftware dostępne są programy Surfshark i Nord VPN, które oferują prywatną sieć VPN oraz liczne dodatkowe funkcje dla zapewnienia Twojego bezpieczeństwa i prywatności podczas korzystania z Internetu. Sprawdź specyfikę obu aplikacji, aby wybrać ten, który w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania. Są to jedne z najskuteczniej działających serwerów VPN, które często zajmują wysokie lokaty w rankingach.

Surfshark – co wyróżnia płatny program VPN? 

Jeśli chcesz korzystać z VPN, w sklepie Puresoftware znajdziesz bardzo dobre płatne programy Nord VPN i Surfshark. Drugi serwer zapewnia ochronę prywatności w sieci, a także umożliwia przeglądanie witryn bez pozostawiania żadnego śladu.

Korzystanie z sieci VPN od Surfshark jest intuicyjne i wygodne, a program w rocznej licencji dostępny jest w wariancie z antywirusem. Dzięki temu możesz zapewnić sobie nie tylko odpowiednią prywatność i ochronę danych w sieci, ale również skanowanie i eliminowanie złośliwych oprogramowań, alerty ostrzegawcze przed pobraniem wirusów oraz powiadomienia o wyciekach danych osobowych.

Nord VPN – do czego służy usługa? Jakie funkcje oferuje? 

Nord VPN oferuje nie tylko prywatność w sieci, ale także możliwość stworzenia dedykowanego IP, aby zapewnić sobie jeszcze większy poziom bezpieczeństwa i anonimowości. Dzięki wysokiej jakości sieci VPN masz także gwarancję blokowania różnych, złośliwych oprogramowań, na które możesz natknąć się, serfując po sieci.

Zaletą szyfrowanego połączenia z siecią VPN jest także uniemożliwienie reklamodawcom śledzenie Twoich aktywności i dopasowywanie do nich ofert produktowych. Program pozwala również na dostęp do ponad 5 500 prywatnych sektorów (private servers) VPN w 59 krajach, dzięki czemu masz dużą elastyczność w wyborze i znalezieniu tych ulubionych.

Serwer Nord VPN na komputer jest intuicyjny w obsłudze, a każdy użytkownik ma możliwość wyboru jednego z kilku pakietów. Do wyboru masz wariant standard, teams, business, smartPlay oraz family. 

Najlepsze VPN – dlaczego warto kupić w sklepie online?

W sklepie znajdziesz oprogramowanie VPN, które dostępne jest w atrakcyjnej cenie. Programy wyróżnia to, że są uniwersalne – możesz zainstalować je na komputerach mac i z systemem Windows, a także telefonach i tabletach Android i IOS. Kupując w sklepie Puresoftware, masz pewność, że otrzymasz:

 • duży wybór sprawdzonych licencji w jednym miejscu;

 • oficjalne i kompletne pakiety programów VPN na komputer;

 • ochronę VPN od renomowanych i znanych marek;

 • prostą i czytelną instrukcję instalacji oprogramowania;

 • klucz licencyjny i link do oprogramowania od razu po sfinalizowaniu zamówienia.

Odwiedzając sklep online Puresoftware, możesz również przeglądać oferty, sprawdzać szczegółowe informacje oraz porównywać dostępne warianty programów przez dowolną ilość czasu. Masz także okazję do zapoznania się z pozostałymi aplikacjami czy oprogramowaniem komputerowym i na smartfony, które oferujemy. Mogą one usprawnić Twoją codzienną pracę, zapewnić większe bezpieczeństwo czy zwiększyć wydajność pracy sprzętów.

Jaki program wybrać? Dostępne pakiety VPN

W sklepie dostępne są różne warianty licencji na program VPN. Możesz wybrać subskrypcję Nord VPN oraz Surfshark na miesiąc, rok lub 2 lata. Różne okresy subskrypcji sprawiają, że każdy może wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada. Im dłuższy okres działania programu, tym bardziej atrakcyjna cena jego zakupu. Jeśli chcesz nabyć tani VPN, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup dwuletniej subskrypcji. Najdroższa (w ujęciu rocznym) jest natomiast subskrypcja miesięczna.

Roczna i dwuletnia licencja to wygodna opcja, dzięki której przez dłuższy czas nie musisz myśleć o płatnościach czy innych formalnościach związanych z usługą. Z kolei zakup miesięcznej licencji to idealna okazja do przetestowania oprogramowania oraz podjęcia decyzji o kontynuowaniu lub zrezygnowaniu z niego. 

Najlepsze programy do VPN przeznaczone są również na różną ilość urządzeń. Pakiet Nord VPN można zainstalować na maksymalnie 6 stanowiskach, natomiast Surfshark VPN wyróżnia się brakiem limitu urządzeń. W zależności od zapotrzebowania możesz wybrać idealny program do ochrony prywatności dla siebie. 

Jak pobrać program VPN zapewniający prywatność w sieci?

Jeśli potrzebujesz funkcji zapewnianych przez program VPN, kup jeden z pakietów dostępnych na stronie sklepu Puresoftware. Jako autoryzowany partner oferujemy wyłącznie oficjalne oprogramowania, które są kompletne i pochodzą wprost od producenta. Sprzedajemy różne licencje na programy VPN, dzięki czemu każdy może wybrać taką, której potrzebuje. Jeśli nie wiesz, jaki wariant będzie najlepszy dla Ciebie, skontaktuj się z działem obsługi klienta. Wykorzystamy wiedzę zgromadzoną w trakcie wieloletniej działalności w branży, aby wybrać usługę VPN na komputer, która w największym stopniu będzie dopasowana do Twoich preferencji.