Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

280.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 rok

410.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 2 lata

620.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 3 lata

179.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 5 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 lata

315.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 5 urządzeń

Okres licencjonowania: 2 lata

480.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 5 urządzeń

Okres licencjonowania: 3 lata


Bitdefender Total Security – kompleksowa ochrona dla twojego komputera - ransomware

 Bitdefender Total Security oferuje ochronę użytkownikowi przed różnymi zagrożeniami, w tym nawet przed ransomware. Ransomware to rodzaj szkodliwego oprogramowania, które uniemożliwia dostęp do komputera i przechowywanych na nim folder. Zostają one zablokowane dla użytkownika do czasu, aż właściciel urządzenia nie zapłaci okupu wymaganego przez cyberprzestępcę.

Spośród najpopularniejszych typów ataków występują trzy kategorie. Pierwsza z nich, znana jako crypto-ransomware, polega na szyfrowaniu plików przechowywanych w chmurze oraz lokalnie na urządzeniu. Dopiero po zapłaceniu określonej sumy przez właściciela plików, dane zostają odszyfrowane - zazwyczaj jest to wysoka kwota, często kilkuset dolarów. Następny rodzaj ataku, screen-locker, blokuje ekran urządzenia. Ostatni rodzaj ataku, disk-encryptor, szyfruje cały dysk, co uniemożliwia uruchomienie systemu operacyjnego. 

Bitdefender total security - używają tego eksperci

Bitdefender Total Security 2023 to program antywirusowy, który gwarantuje wielopoziomową ochronę wszystkich danych i plików przechowywanych na komputerze. W ten sposób informacje zapisane na dysku, a także te zapisane w pamięci podręcznej, są zawsze w pełni bezpieczne. Oprogramowanie od rumuńskiego producenta umożliwia szybkie i efektywne wykrywanie różnych rodzajów złośliwego oprogramowania. To jednak nie wszystko. Oprócz regularnego skanowania i wykrywania zagrożeń w czasie rzeczywistym, oprogramowanie zapewnia doskonałą wydajność i płynność działania. Doskonale działa na wielu platformach, takich jak Windows, Android, iOS i macOS. Nawet podczas skanowania, oprogramowanie nie obciąża systemu i zapewnia wygodną pracę. 

Należy również wspomnieć o tym, że metoda zabezpieczania przed szyfrowaniem plików przez ransomware została znacznie udoskonalona i rozbudowana w programie Bitdefender Total Security. Wszystko to sprawia, że każdy użytkownik może korzystać z komputera bez obaw, bez względu na to, czy pracuje czy bawi się, i nie musi się martwić o utratę poufnych informacji ani pieniędzy z konta bankowego online.
Zaawansowana ochrona z wykorzystaniem technologii chmurowej dla systemów Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10. Android i ios

Dodatkowe cechy zabezpieczenia 

Dodatkowo, antywirus Bitdefender Total Security posiada zaawansowany moduł antykradzieżowy oraz specjalny tryb ratunkowy. System został zintegrowany z zewnętrzną chmurą, która umożliwia zachowanie pełnej wydajności urządzenia, nie obciążając komputera podczas jego użytkowania.
Bitdefender Total Security zapewnia również skuteczną ochronę prywatności. Program oferuje różne moduły, takie jak menadżer haseł, narzędzie do usuwania plików oraz zabezpieczenie kamery internetowej. Dodatkowo, w programie znajduje się Asystent Rodzica, który monitoruje aktywność dzieci w Internecie, filtrowa nieodpowiednie treści oraz kontroluje czas spędzany przez najmłodszych przed monitorem.

Skuteczna ochrona antywirusowa na trzech poziomach dla systemów Windows, macOS, Android, iOS – Bitdefender Total Security

Bitdefender Total Security to program zabezpieczający, który zapewnia bardzo skuteczną ochronę komputerów i urządzeń przenośnych. Wysoką skuteczność uzyskuje się poprzez działanie na trzech płaszczyznach: zabezpieczenie, wydajność i prywatność. Bitdefender Total Security Multi device to kompleksowy pakiet bezpieczeństwa, który obejmuje cztery różne platformy: system Windows, MacOS, iOS i Android. Możliwe jest korzystanie z tego produktu na 10 lub 5 różnych urządzeniach. Dostępne są również polskie wersje językowe. Licencja można wybrać na okres 1 roku, 2 lat lub 3 lat, a klucz licencyjny otrzymuje się drogą mailową. 

Ochrona:

 • pełna ochrona antywirusowa, ochrona danych w czasie rzeczywistym
 • zapobieganie zagrożeniom sieci
 • zaawansowana ochrona przed zagrożeniami
 • wielowarstwowa ochrona przed ransomware
 • ocena podatności
 • zapobieganie atakom online
 • anty-phishing
 • anty-fraud
 • anty-spam
 • tryb ratunkowy
 • asystent rodzica

Wydajność:

 • Bitdefender autopilot
 • Bitdefender Photon™
 • Global Protective Network
 • tryby gry, filmu i pracy
 • przyspieszanie pracy urządzeń
 • tryb baterii
 • wysoka wydajność urządzenia

Prywatność:

 • Bitdefender VPN
 • Anty-Tracker
 • monitor mikrofonu
 • ochrona kamery internetowej
 • bezpieczna Bankowość Online Bitdefender Safepay
 • kontrola rodzicielska
 • zapora prywatności

Bitdefender Total Security klucz

Kupując klucz Bitdefender Total Security, który umożliwia korzystanie z pełnej funkcjonalności aplikacji, dostaniesz go od nas w krótkim czasie po zakończeniu transakcji. Nową licencję lub odnowienie istniejącej subskrypcji możesz nabyć w dowolnym momencie przez naszą stronę internetową. Nasz system obsługi klienta działa automatycznie przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Płatność jest realizowana za pomocą bezpiecznych bramki płatności online.


Cena Bitdefender Total Security jest ważnym elementem zakupu nowego oprogramowania antywirusowego. Kwota, którą zapłacisz za ten system, zależy między innymi od liczby urządzeń, które chcesz ochronić, oraz okresu trwania licencji. Możesz wybrać licencję na 12, 24 lub 36 miesięcy, a o zbliżającym się końcu ochrony zostaniesz wcześniej poinformowany. Dzięki naszym instrukcją bedziesz wiedział jak pobrać i aktywować program aby uzyskać ochronę cybernetyczną. 

Bitdefender Total Security- pełna ochrona przed zagrożeniami

Bitdefender Total Security jest naprawdę skutecznym centrum bezpieczeństwa. Nasza wersja posiada wbudowany system anty-phishingu, który w czasie rzeczywistym sprawdza, czy strony internetowe są autentyczne i blokuje dostęp do witryn, które próbują wyłudzać hasła lub numerów kart kredytowych. Warto zaznaczyć, że ten system oferuje również zaawansowane funkcje ochrony przed nieuprawnionymi modyfikacjami plików dokonywanymi przez osoby niepowołane. Dodatkowo, jest także mechanizm zapobiegania kradzieży. 

Opinie na temat Bitdefender Total Security są bardzo pozytywne, także wśród rodziców, którzy szczególnie dbają o bezpieczeństwo swoich dzieci. Ten system posiada zaawansowane narzędzia kontroli rodzicielskiej oraz asystenta dla rodziców, które umożliwiają automatyczne blokowanie określonych treści lub miejsc w internecie, gdy na komputerze korzysta najmłodszy członek rodziny. Dzięki nowoczesnej ochronie sieci społecznościowych, przeglądanie popularnych portali zawsze odbywa się pod nadzorem tego antywirusowego oprogramowania, chroniącego dane przed nieautoryzowanym dostępem. 

Jakie są minimalne wymagania systemowe dla Bitdefender Total Security na platformie Windows?

Aby zainstalować i używać Bitdefender Total Security na systemach Windows, Twój komputer musi spełniać poniższe minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Dostępne miejsce na dysku: 2 GB
 • Procesor: Intel CORE