Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

57.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 6 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 miesiąc

Nord VPN

Nord VPN 1 Rok / 6 urządzeń

250.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 6 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 rok

450.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 6 stanowisk

Okres licencjonowania: 2 lata


Nord VPN  bezpieczny dostęp do Internetu wszędzie

Nord VPN to usługa ukierunkowana na zabezpieczanie prywatnych danych szyfrowaniem najwyższej klasy. Dzięki niej możesz logować się do swoich kont, wykonywać przelewy, a także inne aktywności w sieci bez obawy o bezpieczeństwo danych. Usługa zapewnia również szereg innych możliwości, sprawiając, że korzystanie z Internetu nawet w innych krajach jest nie tylko w pełni bezpieczne, ale również wygodne. Usługę Nord VPN możesz wykupić w tej kategorii naszego sklepu puresoftware. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Czym jest NordVPN? W jaki sposób chroni urządzenie i dane?

NordVPN to jedna z najpopularniejszych usług VPN na rynku, która zapewnia użytkownikom pełną ochronę ich prywatności podczas przeglądania Internetu. Serwis oferuje szyfrowanie danych przy użyciu najnowszych technologii, co pozwala na ich skuteczną ochronę przed hakerami i innymi nieupoważnionymi osobami. Dzięki NordVPN możesz w bezpieczny sposób korzystać z sieci w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy zalogujesz się na swój prywatny komputer, czy w publicznej kafejce, Twoje dane będą odpowiednio chronione

Nord VPN ma jednak znacznie więcej funkcji. Dzięki niemu użytkownicy mogą np. ukryć swoją lokalizację czy zmienić adres IP. To z kolei pozwala na podłączenie się do zablokowanych zasobów internetowych, takich jak serwisy streamingowe czy social media. Oznacza to, że możesz odwiedzać ulubione serwisy nawet w krajach, w których teoretycznie nie są one dozwolone. Oprogramowanie zapewnia możliwość korzystania z ponad 5500 serwerów VPN w 59 krajach, co pozwala na dużą elastyczność i możliwość wyboru najlepszej witryny dla siebie.

Dlaczego warto kupić NordVPN? Jakie dodatkowe opcje zapewnia?

Jeśli chodzi o usługę VPN, Nord to jedna z najlepszych możliwości. Oferuje ona pełne bezpieczeństwo i chroni prywatność użytkowników podczas korzystania z sieci przez wi-fi, a także Internet komórkowy. Oczywiście możesz liczyć także na dodatkowe korzyści, jak np. dedykowane IP, które pozwala na zapewnienie jeszcze większego poziomu bezpieczeństwa oraz anonimowości. Dzięki sieci VPN od Nord zyskujesz również:

 • pewność, że nikt nie będzie Cię śledził w sieci, dzięki temu, że program ukrywa Twój adres IP,

 • blokadę niebezpiecznych treści takich jak złośliwe oprogramowania,

 • zapewnienie, że nikt nie będzie w stanie przechwycić Twoich danych logowania,

 • ochronę przed odwiedzeniem niebezpiecznych witryn,

 • ochronę połączenia internetowego, aby przepustowość nie była ograniczana.

Serwis NordVPN wyróżnia się także tym, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Intuicyjny interfejs sprawia, że nie musisz wykonywać żadnych skomplikowanych operacji, aby mieć zapewnioną prywatność i bezpieczeństwo. Prostota obsługi sprawia, że oprogramowanie jest idealne dla wszystkich, nawet początkujących użytkowników.

Przed czym chroni VPN? 

VPN,  czyli virtual private network, tworzy zaszyfrowany tunel dla danych w sieci, aby chronić Twoją tożsamość przed:

 • hakerami – szyfrowanie połączeń sieciowych uniemożliwia hakerom przechwytywanie danych przesyłanych przez użytkownika,

 • włamywaczami sieciowymi usługa zapewnia bezpośrednią ochronę przed atakami typu man-in-the-middle, 

 • reklamodawcami – ukrycie adresu IP utrudnia reklamodawcom śledzenie online'owych aktywności użytkownika,

 • cenzurą i ograniczeniami geograficznymi VPN pozwala na zmianę adresu IP użytkownika, co daje możliwość korzystania z zasobów internetowych, które są zablokowane w danym kraju,

 • niebezpiecznymi sieciami publicznymi VPN pozwala na bezpieczne połączenie z Internetem również poprzez sieci publiczne, z którymi możesz spotkać się np. w kawiarniach czy na lotniskach. 

Jakie wersje NordVPN może wybrać użytkownik?

Nord VPN dostępny jest w różnych pakietach, spośród których każdy może wybrać ten idealny dla siebie. Oferowane rozwiązania to NordVPN:

 • standard jest to podstawowa wersja programu, która oferuje możliwość korzystania  z ponad 5500 serwerów VPN w 59 krajach, szyfrowanie danych przy użyciu protokołów OpenVPN i IKEv2/IPSec, a także dedykowane IP,

 • teams (a także wersja business) to zaawansowana wersja dla firm, która oferuje zarządzanie kontami, kontrolę dostępu i raportowanie oraz integrację z popularnymi narzędziami do zarządzania bezpieczeństwem,

 • smartPlay to wersja dla mobilnych, która oferuje specjalnie skonfigurowane serwery, które pozwalają na korzystanie z zablokowanych zasobów internetowych,

 • for Families jest to wersja dla rodzin, która oferuje konta dla każdego jej członka, kontrolę rodzicielską i specjalnie skonfigurowane serwisy dla dzieci.

Wybór każdego zestawu wiąże się z wygodną i prostą obsługą oprogramowania. Warto dodać, że producent oferuje możliwość korzystania z jednego konta nawet na sześciu urządzeniach. Dodatkowo możesz zainstalować aplikacje na smartfony, komputery, routery, a nawet Amazon Fire TV Stick.

Wymagania sprzętowe dla Nord VPN

Nord VPN ma określone wymagania sprzętowe, które należy spełnić, aby możliwe było korzystanie z niego w komfortowy sposób. Najważniejsze wymogi to:

 • system operacyjny Windows 7 lub nowszy, MacOS 10.12 lub nowszy, iOS 11 lub nowszy, Android 5.0 lub nowszy, Linux,

 • procesor procesor x86-64 z co najmniej 2 rdzeniami,

 • pamięć RAM co najmniej 1 GB dla systemów Windows i MacOS oraz co najmniej 512 MB dla systemów mobilnych,

 • wolne miejsce na dysku twardym co najmniej 50 MB,

 • połączenie internetowe o prędkości co najmniej 10 Mbps.

NordVPN jest kompatybilny z większością nowoczesnych urządzeń i systemów operacyjnych, więc jeśli Twoje urządzenie spełnia powyższe wymagania, nie będziesz mieć problemów z prawidłowym działaniem usługi.

NordVPN jak zapewnić sobie bezpieczny dostęp do sieci?

Usługę NordVPN możesz wykupić na stronie sklepu internetowego Puresoftware. Do wyboru masz pakiet miesięczny, roczny i dwuletni. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego oraz 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z usługi. Dzięki temu możesz przetestować działanie programu, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka.

Po wykupieniu usługi otrzymasz klucz produktu, link do oprogramowania oraz instrukcje instalacji. Aby prawidłowo zainstalować NordVPN, pobierz instrukcję oraz postępuj zgodnie z nią. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy na zakupy i do zapoznania się z pozostałymi produktami z oferty.