Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Doładowania

Paysafecard 100 zł – Karta przedpłacona

100.00 


Platforma: Paysafecard

Wersja produktu: Cyfrowa

20.00 


Platforma: Paysafecard

Wersja produktu: Cyfrowa

50.00 


Platforma: Paysafecard

Wersja produktu: Cyfrowa


Paysafecard online

Chcesz bezpiecznie płacić bez gotówki i karty kredytowej? Kod Paysafecard to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego sposobu płatności bez podawania danych osobowych. Konto Paysafecard pozwoli Ci dokonywać płatności kartą typu prepaid, czyli kartą przedpłaconą - najpierw kupujesz kartę o określonym nominale, a potem wykorzystujesz go w sklepie lub na innej platformie akceptującej tę formę płatności. Dzięki niej przelew bankowy nie jest już potrzebny. U nas możesz doładować Paysafecard za dowolną kwotę - do wyboru masz karty o wartości 20, 50 i 100 zł. Jeśli potrzebujesz większą kwotę wystarczy, że wybierzesz wielokrotność powyższych sum.

Jak działa Paysafecard?

Paysafecard to środek płatniczy pozwalający wykonywać wszystkie czynności online, bez użycia karty kredytowej, czy tradycyjnych przelewów. Paysafecard online kupujesz u nas w sklepie, płacąc w tradycyjny sposób, a następnie możesz wykorzystać kod wszędzie tam, gdzie akceptowana jest ta metoda płatności. Robi się to poprzez podanie specjalnego kodu, który dostaniesz od nas po uregulowaniu płatności i wcześniejszym wybraniu konkretnej kwoty. Paysafecard doładowanie (PSC) możesz kupić na dowolną kwotę - u nas masz do wyboru 20, 50 lub 100 zł. W razie potrzeby kup kod w odpowiedniej wielokrotności, co pozwoli Ci doładować konto dowolną kwotą. By autoryzować kod, musisz mieć tylko dane, które dostaniesz od nas po dokonaniu zakupu.

Gdy wpiszesz 16-cyfrowy kod, płatność zostanie zaksięgowana automatycznie na platformie, która korzysta z tej metody płatności - wszystko jest w pełni zautomatyzowane. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że wszystko przebiega bardzo szybko, bezpiecznie, a także w pełni anonimowo. Doładowanie Paysafecard nigdy nie będzie powiązane z Twoimi danymi osobowymi, gdyż jedyne, co wpisujesz, do podany kod, tak samo jak w przypadku wypłaty BLIK.

Doładowania Paysafecard - kup online kartę przedpłaconą

Chcąc wykonywać płatności internetowe za pomocą Paysafecard dokonaj zakupu doładowania w naszym sklepie. Wystarczy, że założysz konto, wykorzystując nazwę użytkownika i hasło, a następnie wybierzesz odpowiedni nominał karty. Gdy to zrobisz, możesz dokonać płatności w tradycyjny sposób. Najszybsza metoda to płatność online przy pomocy serwisu Przelewy24 lub BLIK. Taka wpłata jest księgowana od razu, więc błyskawicznie będziesz mógł otrzymać swój kod. Jeśli jednak wolisz, możesz wykonać tradycyjny przelew, który zostanie zaksięgowany według sesji w Twoim i naszym banku - po zaksięgowaniu wpłaty od razu wyślemy Ci 16 cyfrowy kod doładowania.

Karta Paysafecard to właśnie kod, który musisz wpisać w konkretnym serwisie, sklepie lub na platformie, w której się rozliczasz. Dostaniesz go online, a wszystkie informacje na temat procedury zakupu znajdziesz na swoim profilu w puresoftware.pl, po zalogowaniu i dokonaniu zakupu. Kup Paysafecard online z metodą płatności, która Ci najbardziej odpowiada. Twój kod będzie jednorazowy i ważny do momentu wykorzystania lub dobiegnięcia końca daty ważności podanej przy zakupie.

Płatności online z prepaid Paysafecard - gdzie możesz wykorzystać?

Wszystkie karty Paysafecard możesz wykorzystać w bardzo szerokim spektrum serwisów i sklepów. Ten system działa już od wielu lat i zyskał popularność w ponad 100 krajach na całym świecie. Jest to akceptowalny środek płatności, a sama firma działa legalnie, mając siedziby w wielu krajach. Wszystkie państwa dopuszczają zarówno sprzedaż, jak i rozliczanie się w ten sposób. Kupiony u nas kod możesz wykorzystać nie tylko w sklepach internetowych, ale także w takich miejscach, jak:

·        portale i serwisy internetowe,

·        portale społecznościowe,

·        sklepy z produktami cyfrowymi,

·        sklepy z tradycyjnymi przedmiotami,

·        serwisy streamingowe,

·        serwisy z grami,

·        bukmacherzy i kasyna,

·        platformy z usługami online,

·        i wiele innych.

Kup doładowanie - dzięki Paysafecard płacisz na całym świecie bez konieczności podawania swoich danych osobowych. Płać online w ten sposób w tysiącach sklepów, a także na wielu platformach będąc w dowolnym kraju na świecie. Kup Paysafecard online z legalnej dystrybucji i ciesz się możliwościami.

Bezpieczeństwo płatności Paysafecard

Tego typu metoda płatności jest w pełni bezpieczna. Kupując kartę prepaid (karty Paysafecard) w naszym sklepie, rozliczasz się najbezpieczniejszymi metodami stosowanymi w Polsce. Twój indywidualny kod jest wysyłany w bezpieczny sposób, by nikt niepowołany nie mógł go wykorzystać. W ten sposób uzyskujesz gwarancję bezpieczeństwa swoich środków. Musisz zadbać jedynie o to, by nikt nie miał dostępu do 16 cyfrowego kodu, który dostaniesz.

Paysafecard kup online i ciesz się możliwością natychmiastowego rozliczenia bez podawania danych karty kredytowej. Ten system jest bardzo bezpieczny i działa efektywnie na całym świecie, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Kupując u nas, kupujesz kody z oficjalnej dystrybucji, które mają datę ważności podaną przez operatora.

Zalety płacenia Psaysafecard

Niewątpliwie jest to bezpieczna metoda płatności, jednak to nie jedyna zaleta. Wybierz kartę prepaid, jeśli cenisz sobie anonimowość, a także chcesz uniknąć podawania danych swojej karty bankowej, danych osobowych lub nie chcesz rozliczać się, robiąc przelew ze swojego konta. Dzięki karcie prepaid jesteś całkowicie anonimowy, gdyż kupując ją u nas, nie wiemy, gdzie dokonujesz płatności, tak samo jak właściciel serwisu, w którym się rozliczasz.

Jest to bardzo szybki sposób dokonywania rozliczeń online bez konieczności podawania swoich danych - jeden z najszybszych z możliwych. Jest to też bardzo łatwa metoda, gdyż wystarczy kupić u nas kod, a następnie wpisać go na danej platformie. Dzięki dopracowanemu systemowi, prepaid Paysafecard o wartości podanej przy zakupie księguje się natychmiastowo praktycznie w czasie rzeczywistym. W każdej chwili możesz wykonać bezpieczne płatności, nie czekając na sesje księgowania.

Kup bezpiecznie kartę prepaid - Paysafecard

U nas znajdziesz Paysafecard doładowanie online, które pochodzi z oficjalnej dystrybucji tej firmy. Mamy stosowne licencje na wszystkie produkty elektroniczne, które sprzedajemy. Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów i ich pełną anonimowość. Cały proces sprzedaży jest w pełni zautomatyzowany, więc przebiega bardzo szybko bez zbędnych formalności. Wystarczy, że założysz konto w naszym sklepie. Metody płatności w naszym sklepie to Przelewy 24 i BLIK, które księgowane są błyskawicznie, a także tradycyjny przelew - wybierz rozwiązanie optymalne dla Ciebie. Produkty zawierają podatek VAT.

Naszym klientom zgodnie z prawem przysługuje możliwość zwrotu towaru oraz zgłoszenia reklamacji. W razie wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z regulaminem naszego sklepu. Jeśli zachodzi taka potrzeba, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy - odpowiemy na wszystkie pytania. Karty Paysafecard wysyłane są w formie produktu cyfrowego. Jest to kod do wpisania w danym serwisie. Cały proces jest objęty gwarancją.