Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

90.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 rok

130.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 2 lata

43.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 rok

79.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 2 lata


Antywirus AVG Internet security – skuteczny i niezawodny

AVG Internet security to niezawodny i szybki antywirus, zapewniający skuteczną ochronę urządzeń przed złośliwymi oprogramowaniami, hakerami i nie tylko. W pakiecie zyskujesz również ochronę poczty e-mail czy haseł, dzięki czemu możesz swobodnie i bez obaw korzystać z sieci. AVG to popularny program antywirusowy, który wybrało ponad 200 milionów ludzi na całym świecie. Wybierz jeden z dostępnych pakietów oraz zapewnij ochronę urządzeń i danych każdego członka swojej rodziny. 

AVG Internet Security – pełna ochrona światowej klasy

Antywirus AVG Internet Security zapewnia kompleksową ochronę urządzeń przed złośliwymi plikami czy różnymi działaniami hakerów, ukierunkowanymi na wyłudzenie/ kradzież danych. Ochrona przed zagrożeniami płynącymi z Internetu pozwala na wygodne korzystanie z sieci bez obawy o to, że wyrządzą one jakąkolwiek krzywdę. Program stale skanuje i wykrywa zagrożenia, a następnie zwalcza je, zanim zdążą zainfekować urządzenie. Producent zadbał również o dodatkowe opcje, dzięki którym antywirus jest bardziej funkcjonalny. Są to m.in.:

  • tryb cichy – pozwala na tymczasowe blokowanie wszystkich wyskakujących okien i powiadomień aplikacji dla zapewniania komfortu pracy na urządzeniu;

  • praca w tle – w tej opcji antywirus działa w ograniczonym trybie, dzięki czemu możesz uniknąć zakłóceń podczas pracy czy realizacji ważnych zadań;

  • niszczarka danych – pozwala na trwałe usuwanie plików i danych, aby zapobiec ich niezamierzonemu lub nieuprawnionemu odzyskiwaniu.

Pełna ochrona urządzenia przed wszelkimi zagrożeniami oraz szeroki pakiet funkcji sprawiają, że żaden program nie zainfekuje Twoich urządzeń, z których będziesz korzystać w wygodny i bezpieczny sposób.

Program antywirusowy AVG – przed czym chroni?

Program AVG działa nieprzerwanie, aby zapewnić jak najlepszą ochronę przed wszelkimi zagrożeniami, na które narażone są Twoje dane, a także urządzenie. Baza wirusów jest regularnie i automatycznie aktualizowana, co pozwala na skuteczne zwalczanie znanych nieprawidłowości. Antywirus monitoruje również aktywność plików w sieci. Dzięki temu masz pewność, że wykryje on wszelkie niebezpieczeństwa, zanim zdążą się one uaktywnić i zaatakować urządzenie. Program chroni nie tylko dysk twardy, ale również urządzenia przenośne oraz DVD. To sprawia, że nawet wirus przenoszony poprzez podłączenie urządzenia zostanie wykryty i zwalczony. 

Antywirus AVG Internet security ostrzeże Cię także przed podejrzanymi linkami czy załącznikami do maila. Zablokuje również złośliwe pliki oraz zeskanuje odwiedzane strony, aby uniknąć infekcji. Decydując się na zakup licencji na pakiet AVG, zapewnisz sobie również ochronę przed wyłudzeniami okupu. Znany i dobry antywirus pozwala też uniknąć nieprzyjemnych sytuacji z blokowaniem danych, chroniąc Cię przed oprogramowaniem ransomware. Jest to nowa metoda działania hakerów, która polega na hasłowaniu plików na komputerze ofiary i żądaniu płacenia za dostęp do nich. Ochrona przed ransomware to istotny element bezpieczeństwa w sieci, który zapewnia AVG Internet security.

Pakiet AVG – zabezpiecz się przed hakerami i nie tylko

Oprogramowanie antywirusowe AVG dba nie tylko o Twoje dane, ale również anonimowość w sieci. Program zapobiega próbom przejęcia kamery internetowej, chroniąc Twój wizerunek, a także wygląd mieszkania. Blokuje on także możliwość śledzenia Twoich aktywności, dzięki czemu masz pewność ochrony prywatności. Dobry antywirus od AVG pozwala również sprawdzić czy dana witryna jest oryginalna, czy została podstawiona. Monitoring stron daje Ci gwarancję, że nie zalogujesz się na fałszywej witrynie, stworzonej w celu wyłudzenia danych.

Zaletą pracy antywirusa AVG jest nie tylko kompletna ochrona przed różnymi zagrożeniami, ale również szereg funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niego jest wygodne i intuicyjne. Przykładem jest Turbo Scan, skracający czas skanowania poprzez pominięcie bezpiecznych plików. Antywirus aktualizuje się w czasie rzeczywistym oraz wykorzystuje AI dla bardziej aktywnego identyfikowania zagrożeń. AVG Internet security informuje również o połączeniu z niezabezpieczoną siecią Wi-Fi oraz usuwa z przeglądarki niechciane lub potencjalnie złośliwe paski narzędzi i rozszerzenia. 

Ochrona antywirusowa AVG – dostępne pakiety

Oprogramowanie AVG przeznaczone jest dla osób codziennie korzystających z Internetu, które oczekują profesjonalnego wsparcia w zwiększeniu poziomu ochrony użytkowanego urządzenia. Antywirus AVG można zainstalować na komputerach PC oraz laptopach z systemem Windows, MAC oraz Android.

Jest to program dla użytkowników indywidualnych, którzy mają do wyboru różne pakiety AVG Internet security. Licencja roczna i dwuletnia dostępne są w wariantach  na jedno lub dla 10 stanowisk. Pakiety możesz kupić w atrakcyjnej cenie na stronie sklepu Pure Software. Dostępność kilku opcji sprawia, że możesz wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

AVG Internet security multidevice – jakie oprogramowanie wybrać?

AVG Internet Security to jeden z możliwych wariantów oprogramowania. Jeśli chcesz zapewnić sobie kompleksową ochronę urządzenia, a do tego korzystać z bezpiecznej, prywatnej sieci VAN, możesz wybrać pakiet AVG Ultimate. W jego skład wchodzą:

  • AVG Internet security – bezpieczny antywirus, zapewniający pełną ochronę w sieci przed złośliwymi plikami, wyłudzeniami itp.;

  • AVG Secure VPN – sieć VPN, która zapewnia prywatność w niezabezpieczonych i publicznych sieciach Wi-Fi;

  • AVG TuneUp – program do usuwania niepotrzebnych plików z urządzenia, pozwalający na zwiększenie wydajności jego pracy;

  • AVG AntiTrack – program zabezpieczający przed śledzeniem Twojej aktywności w sieci.

Oba oprogramowania AVG możesz kupić na stronie sklepu Pure Software. 

Antywirus AVG – jak pobrać antywirus dla komputerów?

Jeśli chcesz nabyć program AVG Internet security, pobierz go z naszej witryny puresoftware.pl. Po zakupie otrzymasz klucz produktu, link do oprogramowania oraz instrukcję instalacji. Cały proces jest bardzo prosty oraz nie wymaga wychodzenia z domu. Wszystkie czynności wykonasz przed komputerem, postępując zgodnie ze wskazówkami z instrukcji. 

Licencja na AVG Internet security działa przez rok lub dwa lata. Po jej zakończeniu możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować z oprogramowania lub wykupić pakiet na kolejne lata. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.