Ilość stanowisk
1 stan.
Okres licencjonowania
1 rok

Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 rok

   

69.00 

Cena zawiera podatek VAT

Po zakupie otrzymasz

    Klucz produktu

   Link do oprogramowania

   Instrukcje instalacji

   Dowód zakupu - faktura VAT(nie dotyczy kart przedpłaconych)

Na stanie

jakie są zalety wersji cyfrowej (ESD)?

AVG Ultimate 1 urządzenie / 1 Rok

AVG Ultimate to kompleksowe oprogramowanie antywirusowe, które stanowi niezbędną ochronę przed różnorodnymi zagrożeniami internetowymi. Stworzone z myślą o zapewnieniu użytkownikom bezpieczeństwa w każdym kroku ich cyfrowej podróży, AVG Ultimate integruje zaawansowane funkcje, które gwarantują wszechstronną ochronę podczas przeglądania internetu, korzystania z poczty elektronicznej, dokonywania zakupów online i wykonywania innych czynności w sieci. Pakiet zawiera AVG Internet Security , AVG Secure VPN, AVG TuneUp

AVG Internet Security screenshot 4
Ochrona przed wirusami i malwarem w AVG Ultimate opiera się na zaawansowanym silniku antywirusowym, który regularnie przeprowadza skanowanie systemu w czasie rzeczywistym, w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju wirusów, trojanów, robaków i innych złośliwych programów. Ponadto, produkt oferuje inteligentną funkcję wykrywania, która identyfikuje nowe zagrożenia na podstawie ich zachowań i charakterystyk, zapewniając jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.
AVG TuneUp to kompleksowe narzędzie do optymalizacji i czyszczenia systemu operacyjnego komputera, które pomaga w poprawie jego wydajności i zwiększeniu przestrzeni dyskowej poprzez usuwanie niepotrzebnych plików i programów. Dzięki funkcji defragmentacji dysku AVG TuneUp przyspiesza działanie systemu poprzez ułatwienie dostępu do danych. Dodatkowo, narzędzie monitoruje zużycie zasobów systemowych i zapobiega nadmiernemu obciążeniu procesora, co przyczynia się do płynniejszej pracy komputera. AVG TuneUp oferuje również opcje konserwacji, które pomagają w utrzymaniu stabilności systemu poprzez automatyczne naprawianie błędów rejestru i usuwanie niepotrzebnych skróconych ścieżek. Wreszcie, dzięki funkcji oszczędzania energii, AVG TuneUp pozwala również wydłużyć czas pracy baterii w laptopach poprzez zoptymalizowanie ustawień systemowych.
AVG tuneup  
AVG secureline  
AVG Secure VPN to narzędzie do ochrony prywatności i bezpieczeństwa online, które zapewnia szyfrowane połączenie internetowe, chroniąc użytkowników przed nieautoryzowanym dostępem do ich danych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii szyfrowania, AVG Secure VPN zapewnia anonimowość podczas surfowania po sieci, uniemożliwiając śledzenie aktywności online przez dostawców usług internetowych oraz potencjalnych hakerów. Produkt umożliwia użytkownikom korzystanie z publicznych sieci Wi-Fi w sposób bezpieczny, eliminując ryzyko przechwycenia danych przez osób trzecie. Dodatkowo, AVG Secure VPN oferuje szeroką gamę serwerów na całym świecie, co umożliwia użytkownikom dostęp do treści z ograniczonych regionów oraz zapewnia stabilne połączenie bez opóźnień. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika, korzystanie z AVG Secure VPN jest łatwe i intuicyjne, nawet dla osób niezaznajomionych z technicznymi szczegółami.
LISTA FUNKCJI

 1. Skaner antywirusowy – narzędzie do sprawdzania czy komputer nie jest narażony na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem lub czy takie oprogramowanie nie jest ukryte w plikach na dysku. Pozwala ochronić się przed wirusami.
 2. Aktualizacje oprogramowania – prosty sposób na posiadanie najnowszych wersji zainstalowanych programów. Antywirus sam automatycznie je pobiera i instaluje, likwidując w ten sposób luki, przez które hakerzy mogą się dostać do komputera.
 3. Ochrona przed wieloma rodzajami zagrożeń – gwarancja zabezpieczenia komputera przed różnego rodzaju złośliwym kodem, w tym również przed oprogramowaniem wymuszającym okup – ransomware.
 4. Blokada kamery – ochrona użytkownika przed wykorzystaniem komputerowej kamery do podglądania go. Antywirus pozwala zadecydować które programy mogą z niej skorzystać i pyta o zgodę, gdy ktoś chce jej użyć.
 5. Stały monitoring – pozwala wychwycić nawet nieznane dotychczas zagrożenia i przygotować na nie szczepionkę, tak by nie zainfekowały większej ilości komputerów.
 6. Sztuczna inteligencja – wykorzystywana do zapewnienia jeszcze lepszej ochrony komputera. Antywirus uczy się zachowań wirusów i blokuje je, gdy jakiś program próbuje działać w ten sposób.
 7. Ochrona Internetu – dodatkowe zabezpieczenie użytkownika podczas przeglądania sieci. Pomaga uchronić się przed fałszywymi stronami, linkami prowadzącymi do zainfekowanych witryn i przypadkowym pobraniem wirusa.
 8. Bezpieczna bankowość online – kontrola stron www banków pod kątem oryginalności i prawdziwości. Zapewnia bezpieczeństwo podczas logowania i korzystania z banku online.
 9. Ochrona poczty – narzędzie do bezpiecznego przeglądania maili. Nawet jeżeli jakaś wiadomość lub załącznik są zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, antywirus je usunie, chroniąc użytkownika przed konsekwencjami.
 10. Filtry antyspam – zaawansowana technologia pozwalająca wyszukać i zablokować wiadomości – śmieci, dzięki czemu nie są one przesyłane na skrzynkę odbiorczą użytkownika.
 11. Ochrona prywatności – zwiększony poziom ochrony prywatności, pozwalający na dodatkowe zaszyfrowanie ważnych plików i poufnych informacji tak, by nikt nie mógł się do nich dostać.
 12. Automatyczne aktualizacje – praca na zawsze aktualnej bazie danych wirusów i najnowszej wersji programu, będące gwarancją najlepszej ochrony.
 13. Zapora ogniowa – strażnik komputera, który uniemożliwia hakerom dostanie się na dysk.
 14. Prosta instalacja – łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.
 15. Intuicyjna obsługa – przejrzysty i zrozumiały panel sterowania, który pozwala zaplanować zadania i zarządzać funkcjami programu.
 16. Konserwacja systemu – metoda utrzymania komputera w dobrej kondycji przez cały czas. Program regularnie monitoruje czy wszystko ok i na bieżąco robi porządki, dzięki czemu system cały czas działa tak szybko i wydajnie, jak to tylko możliwe.
 17. Porządki na dysku – program porządkuje informacje zapisywane na dysku, co zapewnia szybszy i łatwiejszy dostęp do nich gdy są potrzebne.
 18. Aktualizacja algorytmu – automatyczne sprawdzanie i aktualizowanie zasad czyszczenia, dzięki czemu użytkownik zawsze korzysta z najnowszej, najlepszej wersji.
 19. Startup manager – narzędzie służące do szybszego ładowania systemu. Dzięki uporządkowaniu rejestru nie trzeba długo czekać na uruchomienie się systemu Windows.
 20. Oszczędzanie baterii – specjalny tryb, który wydłuża czas pracy na baterii. Dzięki wyłączeniu niepotrzebnych aplikacji i procesów nie pochłaniają one ani energii, ani zasobów.
 21. Czyszczenie dysku – najlepsza metoda na zwiększenie ilości wolnego miejsca na dysku i pozbycie się tego wszystkiego co już niepotrzebne.
 22. Optymalna wydajność – monitorowanie procesów, nadawanie im priorytetów i przyznawanie zasobów, dzięki czemu to co najważniejsze w danej chwili może działać bez ograniczeń. Zapewnia płynną i niezakłóconą pracę programów.
 23. Usypianie programów – narzędzie do automatycznego wyłączania tych wszystkich programów, które aktualnie nie są używane, ale nadal działają w tle i zabierają pamięć. Zapewnia więcej zasobów dla tego co najważniejsze.
 24. Wykrywacz podwójnych plików – sposób na pozbycie się plików, które są zapisane wielokrotnie na dysku, w różnych lokalizacjach. PC TuneUp znajduje je i usuwa, zostawiając tylko jedną kopię, a użytkownik może się cieszyć większą ilością wolnego miejsca na dysku.
 25. Wersja dla Android – AVG Cleaner Pro dla wszystkich urządzeń z systemem Android. Ułatwia przyspieszenie smartfonów i tabletów, a także oczyszczenie ich ze zbędnych danych.
Ilość stanowisk

1 stan.

Okres licencjonowania

1 rok

Typ Licencji

Nowa

Marka

AVG

Wersja programu

Ultimate

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „AVG Ultimate 1 urządzenie / 1 Rok”

39.00 


Platforma: Tinder

Wersja produktu: Cyfrowa

150.00 


Platforma: Windows/MAC/Android/iOS

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 3 lata

100.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 2 lata

125.00 


Platforma: Windows/MAC

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 3 lata

238.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

117.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

54.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

130.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 3 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 Rok

AVG Ultimate 1 urządzenie / 1 Rok

Na stanie