Paysafecard – jak działa?

PSC

Czym jest paysafecard?

Jeśli dokonujesz płatności online, powinieneś bezwzględnie zapoznać się z rodzajem płatności jakim jest PaySafeCard. Chociaż wielu uważa, że jest to nowa technologia, r rzeczywistość jest zupełnie inna. Obecnie prawie 50 krajów korzysta z Paysafecard jako metody płatności, a kolejne są dodawane. Jeśli zastanawiasz się, jak to działa, od razu wyjaśniamy.

PaySafeCard jest jednym z bardziej bezpiecznych sposobów płacenia w Internecie a szczególnie w sklepach internetowych. Mimo że funkcjonuje od 2000 roku, zaufanie do metody płatności za pomocą Paysafecard w Polsce wciąż rośnie. Proces doładowywania wirtualnych portfeli działa na zasadzie prepaid, więc masz dostęp tylko do takiej ilości pieniędzy, jaką “włożyłeś” i nie więcej.

Paysafecard – Jak działa?

Zakupiony kod możesz od razu wykorzystać w danym sklepie bądź założyć konto na stronie my Paysafecard lub pobrać aplikację. Po pomyślnej weryfikacji można dodać określoną kwotę do wirtualnego portfela, aby mieć kontrole nad swoimi środkami i wykorzystać je w późniejszym czasie.

Paysafecard to metoda płatności, która działa na zasadzie karty przedpłaconej. Można ją kupić w sklepach stacjonarnych lub online, a następnie wykorzystać do płacenia w sklepach internetowych. Paysafecard nie wymaga podawania danych osobowych ani informacji bankowych. Po zakupie otrzymujesz 16-cyfrowy kod pin, który możesz wykorzystać do dokonywania płatności online.

Paysafecard gdzie kupić?

Paysafecard zezwala na zakup środków u akredytowanych sprzedawców internetowych. Takim sprzedawcą jest Puresoftware.pl

W naszej ofercie znajdziesz kody o wartości:

Paysafecard  20

Paysafecard 50

Payafecard 100

W naszym sklepie Paysafecard możesz kupić w nieograniczonej ilości , każde zamówienie zostanie zrealizowane błyskawicznie i kody PSC zostaną wysłane na twojego emaila.

Jak dodać pieniądze do mojego salda PaySafeCard?

Przedpłacone konta PaySafeCard działają podobnie jak telefony komórkowe typu prepaid. Nie ma możliwości wydania więcej niż kwota którą zasiliłeś konto. Swoje konto możesz doładować za pomocą kodów które kupisz u autoryzowanego partnera. Po zakupie otrzymujesz kod pin który następnie wpisujesz w panelu swojego konta.

Za pomocą wirtualnego portfela można dokonywać darmowych wypłat przez cały dwunastomiesięczny okres, w którym konto jest aktywne. W przypadku przekroczenia tego terminu naliczana jest opłata za usługę w wysokości 10 zł.

Płatności paysafecard – jak to działa?

Jako opcja przedpłacona, PaySafeCard umożliwia Ci doładowanie konta w wielu u różnych walutach, w tym złotówkach. Dodatkowo, do swojego wirtualnego portfela możesz dodać waluty takie jak euro, dolary, funty brytyjskie czy korony norweskie. Możesz go wykorzystać do płacenia za zamówienia w sklepach internetowych i innych miejscach.

Ta metoda ma zalety, ponieważ pozwala lepiej kontrolować swoje finanse. Niektórzy ludzie używają PaySafeCard do płacenia za zakupy online, gdy mają na to dość ustalony miesięczny budżet. Jeśli go przekroczysz po prostu nie kupisz więcej.

Dzięki PSC nie musisz używać danych twojej karty kredytowej lub udostępniać numeru konta bankowego. Sprawia to iż jesteś dużo bardziej bezpieczny oraz anonimowy w internecie.

Czy mogę doładować swoją kartę Paysafecard?

Nie jest możliwe doładowanie karty Paysafecard. Jest to karta przedpłacona, co oznacza, że musisz ją zakupić w określonej wartości. Jeśli Twoje saldo na karcie się wyczerpie, musisz zakupić nową kartę Paysafecard z kolejnym kodem pin.

Paysafecard a bezpieczeństwo?

  1. Anonimowość: Podczas dokonywania płatności za pomocą Paysafecard, nie musisz ujawniać swoich danych osobowych ani informacji finansowych, co minimalizuje ryzyko kradzieży tożsamości lub oszustw związanych z kartami kredytowymi. Kody aysafecard sa unikalne.
  2. Brak ryzyka przekroczenia limitu: Paysafecard jest systemem opartym na przedpłaconych środkach, co oznacza, że nie masz możliwości zadłużania się, ponieważ płacisz tylko z dostępnego na karcie salda. To może pomóc w uniknięciu nadmiernego wydawania i zadłużenia. Serwis pokazje ile masz jeszcze do wykorzystania.
  3. Ochrona przed phishingiem: Ponieważ nie wymaga on podawania poufnych danych, jak hasła czy numeru konta bankowego, paysafecard jest odporny na ataki phishingowe, które próbują przechwycić takie informacje. Dzięki temu możesz dokonywać zakupów bezpiecznie i zapłacić za wiele rzeczy nie pozostawiając śladu.

Gdzie mogę kupić Paysafecard?

Paysafecard można kupić w wielu sklepach stacjonarnych i online. Możesz sprawdzić listę punktów sprzedaży na oficjalnej stronie Paysafecard lub skorzystać z wyszukiwarki na stronie internetowej, aby znaleźć najbliższy sklep sprzedający Paysafecard.

Jak dokonać płatności przy użyciu Paysafecard?

Aby dokonać płatności online przy użyciu Paysafecard, po prostu wybierz tę metodę płatności przy finalizacji zamówienia w sklepie internetowym. Następnie wprowadź 16-cyfrowy kod pin, który otrzymałeś po zakupie Paysafecard. Kwota płatności zostanie automatycznie odjęta od salda Twojej karty.

Czy mogę doładować swoją kartę Paysafecard?

Nie jest możliwe doładowanie karty Paysafecard. Jest to karta przedpłacona, co oznacza, że musisz ją zakupić w określonej wartości. Jeśli Twoje saldo na karcie się wyczerpie, musisz zakupić nową kartę Paysafecard z kolejnym kodem pin.

Czy mogę płacić Paysafecard w sklepach stacjonarnych?

Tak, w niektórych krajach i regionach możliwe jest płacenie Paysafecard w sklepach stacjonarnych

Co jest podobnym środkiem płatniczym jak PSC?

di SC porównac można kody google Play oraz IStore Itunes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *