Jak działa Paysafecard?

PSC

Jeśli dokonujesz płatności online, powinieneś bezwzględnie zapoznać się z rodzajem płatności jakim jest PaySafeCard. Chociaż wielu uważa, że jest to nowa technologia, r rzeczywistość jest zupełnie inna. Obecnie prawie 50 krajów korzysta z Paysafecard jako metody płatności, a kolejne są dodawane. Jeśli zastanawiasz się, jak to działa, od razu wyjaśniamy.

PaySafeCard jest jednym z bardziej bezpiecznych sposobów płacenia w Internecie a szczególnie w sklepach internetowych. Mimo że funkcjonuje od 2000 roku, zaufanie do metody płatności za pomocą Paysafecard w Polsce wciąż rośnie. Proces doładowywania wirtualnych portfeli działa na zasadzie prepaid, więc masz dostęp tylko do takiej ilości pieniędzy, jaką “włożyłeś” i nie więcej.

Jak działa Paysafecard?

Zakupiony kod możesz od razu wykorzystać w danym sklepie bądź założyć konto na stronie my Paysafecard lub pobrać aplikację. Po pomyślnej weryfikacji można dodać określoną kwotę do wirtualnego portfela, aby mieć kontrole nad swoimi środkami i wykorzystać je w późniejszym czasie.

Gdzie kupić Paysafecard?

Paysafecard zezwala na zakup środków u akredytowanych sprzedawców internetowych. Takim sprzedawcą jest Puresoftware.pl

W naszej ofercie znajdziesz kody o wartości:

Paysafecard 20

Paysafecard 50

Payafecard 100

W naszym sklepie Paysafecard możesz kupić w nieograniczonej ilości , każde zamówienie zostanie zrealizowane błyskawicznie i kody PSC zostaną wysłane na twojego emaila.

Jak dodać pieniądze do mojego salda PaySafeCard?

Przedpłacone konta PaySafeCard działają podobnie jak telefony komórkowe typu prepaid. Nie ma możliwości wydania więcej niż kwota którą zasiliłeś konto. Swoje konto możesz doładować za pomocą kodów które kupisz u autoryzowanego partnera. Po zakupie otrzymujesz kod pin który następnie wpisujesz w panelu swojego konta.

Za pomocą wirtualnego portfela można dokonywać darmowych wypłat przez cały dwunastomiesięczny okres, w którym konto jest aktywne. W przypadku przekroczenia tego terminu naliczana jest opłata za usługę w wysokości 10 zł.

Gdzie zapłacisz PaySafeCard?

Jako opcja przedpłacona, PaySafeCard umożliwia Ci doładowanie konta w wielu u różnych walutach, w tym złotówkach. Dodatkowo, do swojego wirtualnego portfela możesz dodać waluty takie jak euro, dolary, funty brytyjskie czy korony norweskie. Możesz go wykorzystać do płacenia za zamówienia w sklepach internetowych i innych miejscach.

Ta metoda ma zalety, ponieważ pozwala lepiej kontrolować swoje finanse. Niektórzy ludzie używają PaySafeCard do płacenia za zakupy online, gdy mają na to dość ustalony miesięczny budżet. Jeśli go przekroczysz po prostu nie kupisz więcej.

Dzięki PSC nie musisz używać danych twojej karty kredytowej lub udostępniać numeru konta bankowego. Sprawia to iż jesteś dużo bardziej bezpieczny oraz anonimowy w internecie.

Kup Paysafecard dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *