Xbox Live – Gdzie kupić, jak aktywować?

xbox live logo

Czym jest Xbox Live?

Xbox Live to karta stworzona specjalnie dla graczy Xbox. Wersja cyfrowa umożliwia zakup przedmiotu w ciągu kilku minut. Karta przedpłacona może być używana do zakupu pełnej wersji gry oraz wszelkich dodatków. Zaletą Xbox Live jest to, że nie wymaga ona użycia karty kredytowej. Dzięki karcie przedpłaconej możesz bezpiecznie rozszerzyć swoje konto Xbox, co umożliwi Ci grę z innymi graczami przez Internet. Xbox Live może byc również doskonałym prezentem. Warto zapoznać się z różnymi rodzajami dostępnych kart i wybrać najlepszą dla siebie lub bliskiej osoby.

Ile kosztuje Xbox Live ?

W naszym sklepie znajdziesz karty dostosowane do twoich potrzeb i możliwości. W ofercie posiadamy kilka wariantów cenowych.

Co zakupisz dzięki karcie Xbox Live ?

Dzięki środkom na karcie Xbox Live możesz zakupić:

  • Bonusowe misje
  • Cyfrowe dodatki
  • Nowe gry
  • Pakiety map i skórek

Karta Xbox Live pozwala ci korzystać z tego wszystkiego bez podawania karty kredytowej. Dzięki temu zyskujesz bezpieczeństwo! Kartą można zakupić cyfrowe produkty na każde urządzenie które jest obsługiwane przez Windows 10.

Gdzie wpisać kod Xbox Live ?

Doładowanie konta Xbox Live za pomocą karty przedpłaconej jest naprawdę proste. Wystarczy, że kupisz preferowaną kartę przedpłaconą, a następnie zarejestrujesz się w usłudze na swojej konsoli. Aby to zrobić, uruchom aplikację Microsoft Store i przejdź do karty Redeem. Następnie wpisz kod w przeznaczonym do tego polu.

Jak anulować subskrypcje Xbox Live Gold?

Anulowanie subskrypcji Xbox Live Gold jest tak proste, jak zarejestrowanie karty. Aby rozpocząć, zaloguj się na swoje konto Microsoft, a następnie wybierz Usługi i subskrypcje. Kolejnym krokiem jest wybranie karty Zarządzaj. Informacje o anulowaniu wybranej opcji można znaleźć w szczegółach subskrypcji – następnie wybierz Xbox Live Gold i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Gdzie kupić Xbox Live Gold?

W naszym sklepie dostępne są 3 warianty karty Xbox Live. Aby zakupić jeden z nich wystarczy wejść w zakładkę Xbox Live karty przedpłacone i wybrać odpowiednią dla ciebie. Następnie zapłać korzystając z dogodnej dla ciebie opcji płatności.

Po otrzymaniu zapłaty w ciągu 15 minut wyślemy na twój adres email KOD Xbox live. Jest to w pełni legalny kod pochodzący z Polskiej dystrybucji. Dzięki najwyższej jakości obsługi, gwarantujemy zadowolenie, niezależnie od zakupionego wariantu produktu.

Sprawdź sam !