Programy antywirusowe

Potrzebujesz program antywirusowy który ochroni nie tylko twój  komputer ale również twoje dane i pieniądze? Nasz sklep z antywirusami oferuje najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania na rynku. W ofercie posiadamy produkty renomowanych producentów takich jak ESET, Kaspersky, Norton, Bitdefender. Każdy z antywirusów posiada kilka wersji dzięki czemu na pewno dopasujesz  go do potrzeb twojego domu  lub firmy.

Czym jest antywirus

Antywirus to program, którego zadaniem jest ochrona twoich danych. Oprogramowanie antywirusowe nie tylko zabezpiecza twój komputer, ale również chroni cię podczas surfowania w Internecie. Na dodatek antywirus dba o to, aby twoje hasła i dyski twarde były odpowiednio zabezpieczone. Każda osoba posiadająca urządzenie z dostępem do Internetu powinna zainwestować w taką formę ochrony. Producenci oferują odpowiednią wersję na komputer prywatny, telefon, tablet lub komputer firmowy.

Zagrożenia w Internecie

Podczas gdy my beztrosko przemierzamy Internet, w tle może czaić się niebezpieczeństwo w postaci wirusa komputerowego. Czym tak naprawdę jest wirus? Najprościej mówiąc to szkodliwe oprogramowanie, które jest w stanie samo się powielać i ma za zadanie spowalniać, utrudniać pracę, bądź przechwycić nasze urządzenie. Oprócz tego może również wykraść nasze dane osobiste, hasła a w najgorszym wypadku pieniądze i tożsamość. Możemy wyróżnić kilka podstawowych zagrożeń:

Trojany – są to wirusy udające normalne programy uruchamiające na komputerze skrypty, które umożliwiają atak z Internetu.

Spyware – to wirus szpiegujący, który zapisuje wszystkie twoje ruchy na komputerze i przekazuje je dalej.

Adware – to wirus, który spowalnia twój komputer i wyświetla na nim niechciane treści lub reklamy. 

W celu zabezpieczenia się przed tak wieloma różnymi formami ataku, powstały programy antywirusowe.

jak zbezpieczyc sie przed atakami

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Każde urządzenie z którego korzystasz powinno mieć zainstalowanego, licencjonowanego antywirusa. Jeśli już używasz jakiegoś programu antywirusowego, powinieneś stale odnawiać jego licencję. Jeśli dopiero zamierzasz go zainstalować, nie ważne jaki wybierzesz – każdy z programów w naszej ofercie spełni swoją funkcję. Oprócz ochrony, antywirusy posiadają również wiele przydatnych narzędzi np: optymalizację działania komputera, czyszczenie niepotrzebnych plików, menadżer haseł, tworzenie kopii zapasowych. Zakup ochrony antywirusowej powinien być przemyślany, tak aby jego funkcje były dokładnie dostosowane do twoich potrzeb. 

Antywirus dla domu i firmy

Niejednokrotnie małe firmy wykorzystują komputery na potrzeby prywatne oraz zawodowe. Na urządzeniach wykorzystywanych do prowadzenia firmy gromadzi się bardzo dużo danych. Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest ochrona danych swojej firmy, a w szczególności danych swoich klientów. Cyberprzestępcy często wykorzystują małe przedsiębiorstwa do osiągniecia korzyści finansowych.  Najprostszym sposobem zabezpieczenia się przed tym jest zakup licencji na antywirusa

Jaka licencja dla firmy

Jedną z najważniejszych funkcji, którą powinien posiadać program antywirusowy dla firmy, jest możliwość tworzenia kopii zapasowej, zapisywanej następnie w chmurze. W razie ataku pozwoli ci to na kontynuowanie pracy bez utraty cennych informacji. Małe firmy mogą zakupić licencję, którą można wykorzystywać do celów prywatnych oraz komercyjnych. Takie licencje nie są drogie, a znacznie wzmacniają poziom bezpieczeństwa oraz ułatwiają pracę. 

gdzie kupić antywirusa dla domu lub firmy

Dobrze trafiłeś! Nasz sklep jest doskonałą odpowiedzią na twoje potrzeby. Jeśli poszukujesz antywirusa to w naszym sklepie znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla twojego domu lub firmy. Zakupisz u nas w korzystnej cenie nowe licencje oraz odnowisz licencje aktualnie używanego programu antywirusowego. Zakupione produkty dostarczamy do ciebie wraz z linkiem oraz instrukcją w ciągu 15 minut bez wychodzenia z domu. Z nami oszczędzisz swój czas! Dostaniesz dokładną instrukcję jak aktywować program, a w razie jakichkolwiek problemów chętnie służymy pomocą na każdym etapie transakcji. Nie czekaj – sprawdź ofertę i kup swojego antywirusa!