Ilość stanowisk
10 stan.
Okres licencjonowania
1 rok
Typ Licencji
Nowa


Platforma: Windows/MAC/Android/iOS

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 rok

   

115.00 

Cena zawiera podatek VAT

Po zakupie otrzymasz

    Klucz produktu

   Link do oprogramowania

   Instrukcje instalacji

   Dowód zakupu - faktura VAT(nie dotyczy kart przedpłaconych)

Na stanie

Avast Ultimate

Avast Ultimate to kompletny, wyjątkowy pakiet czterech programów niezbędnych do utrzymania komputera w dobrej kondycji i zabezpieczenia go przed wirusami. Doskonale sprawdzi się w małych firmach oraz w użytkowaniu domowym, zapewniając pełną prywatność, zwiększoną ochronę tożsamości online i jeszcze lepszą ochronę antywirusową.

W Avast Ultimate znajduje się jeden z najlepszych antywirusów (Avast Premier) oraz narzędzie do bezpiecznego przechowywania haseł (Avast Password Premium). Pakiet zawiera również Avast CleanUp Premium, służący do optymalizowania komputera oraz sposób na zachowanie pełnej anonimowości w sieci, czyli Avast SecureLine VPN. Wystarczy jedna instalacja by korzystać z nich wszystkich!

Ultimate zapewnia użytkownikowi doskonałą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami. Wychwytuje złośliwe oprogramowanie i maile, skanuje strony www, a także monitoruje sieć Wi-Fi. Dzięki inteligentnemu algorytmowi potrafi zidentyfikować nie tylko już znane wirusy, ale również rozpoznać pliki, które zachowują się podejrzanie.

Ultimate troszczy się też o prywatność użytkownika. VPN pozwala uniknąć śledzenia w sieci i zbierania prywatnych informacji przez osoby trzecie, a menedżer haseł dba o to, by dane do logowania nie wpadły w ręce hakerów. 

Ochronę prywatności uzupełnia program do czyszczenia komputera i optymalizacji jego pracy. To on zapewnia więcej miejsca na dysku, szybsze uruchamianie komputera i zwiększenie jego wydajności do maksimum. 

Pakiet Ultimate jest zwieńczeniem 20 lat prac ekspertów w laboratoriach Avast, dlatego warto mu zaufać!

Avast Premium screenshot 6

Lista funkcji:

 • Skaner antywirusowy – narzędzie do ochrony przed wirusami i innymi niebezpieczeństwami z sieci. Pozwala sprawdzić czy w plikach, na stronach i w wiadomościach e-mail nie czai się zagrożenie.
 • Pełny skan – możliwość sprawdzenia wszystkich potencjalnych zagrożeń w trakcie jednego skanowania
 • Inteligentny antywirus – kontrola różnych rodzajów zagrożeń, na które może być narażony użytkownik (m.in. wirusów, kradzieży danych do kont, fałszywych stron i e-maili).
 • Stałe monitowanie zachowań – funkcja pomagająca na bieżąco ochronić komputer przed atakiem. Antywirus sprawdza, czy pliki lub programy nie próbują wykonywać podejrzanych działań i blokuje je gdy tak się dzieje.
 • Kreator instalacji – automatyczna instalacja programu, nie wymagająca od użytkownika zaawansowanej wiedzy.
 • Tryb cichy – praca programu w sposób, który nie przeszkadza użytkownikowi. Automatycznie się uruchamia podczas grania i oglądania filmów.
 • Skanowanie Wi-Fi – kontrola bezpieczeństwa sieci Wi-Fi zwiększająca bezpieczeństwo komputera i blokująca próby zainfekowania komputera.
 • Menedżer haseł – sposób na bezpieczne przechowywanie haseł, bez konieczności ich zapamiętywania. Wystarczy znać tylko hasło główne, by korzystać z innych!
 • Intuicyjny interfejs – przejrzysty i łatwy w obsłudze sposób zarządzania programem i korzystania z jego funkcji.
 • Lekkość działania – dyskretna praca w tle, która nie obciąża komputera i nie spowalnia go.
 • Tryb pasywny – możliwość korzystania z wybranych funkcji Avast i innego programu antywirusowego jednocześnie.
 • Czyszczenie przeglądarki – prosty sposób na pozbycie się wszystkich niepotrzebnych pasków narzędzi, wtyczek i dodatków.
 • Szybka pomoc techniczna – dostępna z programu Avast – wystarczy kliknąć na kontakt by wysłać nam wiadomość.
 • Sandbox – miejsce odizolowane od systemu, gdzie można otwierać podejrzane piliki. Nawet jeżeli zawierają one wirusy nic się nie stanie!
 • Kontrola stron www – analizowanie strony już na etapie wczytywania, w celu sprawdzenia czy nie jest fałszywa lub zainfekowana. Pozwala ochronić się przed przypadkowym ściągnięciem wirusa i kradzieżami haseł.
 • Zapora ogniowa – firewall – to blokada dostępu do komputera dla osób z zewnątrz, chroniąca przed wtargnięciem hakerów na nasz dysk i do systemu.
 • Antyspam – kontrola przychodzących wiadomości e-mail pod kątem złośliwej zawartości, fałszywych linków i spamu. Maile, które nie przejdą przez nią pozytywnie zostaną zablokowane.
 • Ochrona przed ransomware – mechanizmy monitorujące to, co dzieje się na dysku i interweniujące przy próbie zaszyfrowania znajdujących się na nim danych.
 • Konto Avast – jedno konto, dzięki któremu można podglądnąć co dzieje się na innych, twoich urządzeniach z oprogramowaniem Avast. Wystarczy się zalogować, by mieć pełne informacje w jednym miejscu.
 • Ochrona kamery internetowej – to stały monitoring dostępu do kamery, chroniący ją przed przechwyceniem przez osoby trzecie. Użytkownik jest zabezpieczony przed podglądaniem.
 • Niszczarka danych – metoda na trwałe usunięcie z dysku tych plików, które nie powinny być nikomu ujawniane.
 • Automatyczne aktualizowanie oprogramowania – stałe monitorowanie aktualności programów zainstalowanych na komputerze, pozwalające na automatyczne zainstalowanie poprawek, gdy te tylko się pojawią. Chroni przed lukami i starymi wersjami aplikacji, wykorzystywanymi przez hakerów do dostania się na dysk użytkownika.
 • Szyfrowanie połączenia VPN – pozwala na dodatkowe zabezpieczenie wszystkich danych przesyłanych z komputera i otrzymywanych z sieci.
 • Wybór IP – umożliwia logowanie się do sieci z dowolnego miejsca na świecie, co pomaga uniknąć cenzury i ograniczeń regionalnych nakładanych przez różne państwa oraz firmy.
 • Ukrywanie tożsamości – uniemożliwia śledzenie co użytkownik robi w Internecie i zbieranie danych przez osoby trzecie.
 • 100% poufności – zapewnia nieskrępowane korzystanie z Internetu, z gwarancją, że nikt nie dowie się co interesuje użytkownika, bo Avast nie zbiera tego typu danych. Nie może ich więc odsprzedać lub udostępnić dalej.
 • Większe bezpieczeństwo korzystania z hot-spotów – ułatwia zabezpieczenie połączenia przed hakerami podczas logowania się w ogólnodostępnych sieciach publicznych.
 • Usypianie nieużywanych aplikacji – pozwala na zatrzymanie niepotrzebnych programów, dzięki czemu nie zużywają one zasobów komputera i działa on płynniej.
 • Pełny skan pod kątem optymalizacji – jedno kliknięcie wystarcza by sprawdzić 6 najważniejszych obszarów, które mogą wymagać „posprzątania”.
 • Czyszczenie rejestru – usuwanie uszkodzonych, zbędnych lub niedziałających wpisów w rejestrze Windows, dzięki czemu system ładuje się szybciej, a ilość jego awarii znacznie się zmniejsza.
 • Usuwanie nieaktywnych skrótów – prosty sposób na pozbycie się skrótów które nigdzie nie prowadzą, bo docelowe pliki lub programy zostały już usunięte.
 • Czyszczenie dysku – oczyszcza dysk ze zbędnych danych ponad 200 różnych aplikacji, zapewniając więcej miejsca na pliki użytkownika.
 • Usuwanie bloatware – lokalizowanie i kasowanie niepotrzebnych, zainstalowanych fabrycznie wersji próbnych programów, pasków narzędzi oraz reklam firm.
 • Optymalizacja komputera – stałe monitorowanie komputera pod kątem wydajności i dbanie o jego dobrą kondycję.
Ilość stanowisk

10 stan.

Okres licencjonowania

1 rok

Typ Licencji

Nowa

Marka

Avast

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Avast Ultimate 10 PC / 1 rok”

465.00 


Platforma: macOS, iOS, Android, Windows

Typ licencji: Nowa/Odnowienie

Ilość stanowisk: 1 użytkownik / 15 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 rok

3,250.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa/kontynuacja

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 Rok

110.00 


Platforma: Windows/MAC/Android Typ licencji: Nowa Ilość stanowisk: 1 stanowisko Okres licencjonowania: 2 lata

135.00 


Platforma: Windows/MAC/Android Typ licencji: Nowa Ilość stanowisk: 1 stanowisko Okres licencjonowania: 3 Lata

145.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 3 stanowiska

Okres licencjonowania: 2 Lata

180.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 3 stanowiska

Okres licencjonowania: 3 Lata

200.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 5 stanowisk

Okres licencjonowania: 3 lata

265.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 3 rok

Avast Ultimate 10 PC / 1 rok

Na stanie