Ilość stanowisk
Wersja programu
Essential


Platforma: Windows, macOS, Android, iOS

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 5 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 rok

Miejsce w chmurze Acronis: 0 GB

   

259.00 

Cena zawiera podatek VAT

Po zakupie otrzymasz

    Klucz produktu

   Link do oprogramowania

   Instrukcje instalacji

   Dowód zakupu - faktura VAT(nie dotyczy kart przedpłaconych)

Acronis Cyber Protect Home Office ESSENTIALS

Acronis Cyber Protect Home Office (dawniej Acronis True Image) gwarantuje prosty, efektywny i bezpieczny sposób ochrony przed atakami cybernetycznymi. Jest to jedno osobiste rozwiązanie, które łączy unikalne technologie do ochrony danych oraz przed złośliwym oprogramowaniem. Wykonuje kopie zapasowe wszystkich danych, włączając w to systemy operacyjne, aplikacje, ustawienia oraz pliki, a następnie przechowuje je na dyskach lokalnych i w sieci.

Dodatkowo, zapobiega atakom cybernetycznym poprzez skanowanie antywirusowe, filtrowanie stron internetowych, oprogramowanie do ochrony przed ransomware oraz blokowanie wydobywania kryptowalut. Obsługuje urządzenia z systemami Windows, Mac, iOS oraz Android.

Niezawodna kopia zapasowa w chmurze Acronis

Proste w ustawieniu automatyczne tworzenie kopii zapasowych i wszechstronna ochrona zapewniają, że nigdy więcej nie utracisz ważnych plików ani kosztownych aplikacji — i w razie potrzeby zawsze możesz szybko przywrócić sprawność systemu. Backup wykonywany może być w chmurze Acronis lub innym nośniku.

 • Elastyczne operacje backupowe umożliwiają tworzenie kopii zapasowych różnych danych — od kompletnych obrazów systemu po pojedyncze pliki — na wybranym nośniku pamięci
 • Proces odzyskiwania danych przebiega sprawnie i niezawodnie, a za pomocą kilku kliknięć można przywrócić cały system na tym samym lub innym urządzeniu
 • Klonowanie dysków, urządzenia do odzyskiwania wszystkich danych, pełne szyfrowanie i inne innowacje zapewniają ciągłe bezpieczeństwo danych

Zaawansowane oprogramowanie antywirusowe i antymalware

Integrowane metody obronne oparte na sygnaturach i ochronie współpracują ze sobą, aby zablokować wszelkie ataki cybernetyczne przed ich wystąpieniem – nawet w przypadku zupełnie nowych zagrożeń.

 •  Dzięki skanowaniu antywirusowemu obejmującemu cały system lub pliki, które zazwyczaj padają ofiarą złośliwego oprogramowania, nie będzie żadnych infekcji, które umkną twojej uwadze.
 • Wykrywanie zachowań za pomocą zaawansowanej sztucznej inteligencji blokuje ataki złośliwego oprogramowania, ransomware’u lub narzędzi do szytfrowania danych.
 • Filtrowanie stron internetowych oraz ochrona wideokonferencji utrzymuje przypadkowe infekcje i hakerów z dala od twoich cennych danych.

Integruj z czym tylko chcesz

Jedno rozwiązanie, stworzone specjalnie do spełnienia wszystkich potrzeb związanych z cyberochroną, likwiduje braki w zabezpieczeniach, a jednocześnie jest łatwiejsze w obsłudze i tańsze od korzystania z wielu niekompatybilnych produktów.

 • Silne integracje znacznie poprawiają wydajność operacji, na przykład dane są przywracane nawet 10 razy szybciej niż w przypadku innych rozwiązań.
 • Subskrypcja obejmuje zintegrowane kopie zapasowe w chmurze i inne funkcje chmurowe, zapewniające ochronę danych w innej lokalizacji oraz dostęp do nich z dowolnego miejsca.
 • Zarządzanie wszystkimi zabezpieczeniami za pomocą jednego, intuicyjnego interfejsu użytkownika jest prostsze niż korzystanie z różnych interfejsów kilku rozwiązań. Mobilina kopia zapsowa

Mobilna kopia zapasowa twojego smartfona

Chroń swoje kontakty, kalendarze, zdjęcia i pliki w telefonie komórkowym. Nasza bezpłatna aplikacja Acronis Mobile chroni Twoje urządzenie, a także wszystkie smartfony i tablety Twojej rodziny dzięki Acronis Cyber Protect Home Office. Zabezpiecz dane osobiste takie jak lista znajomych, terminarz wydarzeń, fotografie oraz dokumenty na swoim smartfonie. Oferujemy naszą aplikację Acronis Mobile bez jakichkolwiek opłat, która zapewnia ochronę Twojego urządzenia, a także narzędzia do zabezpieczenia urządzeń mobilnych całej rodziny za pośrednictwem Acronis Cyber Protect Home Office.

 • iOS
 • Android
Ilość stanowisk

5 stan.

Okres licencjonowania

1 rok

Wersja programu

Essential

Marka

Acronis

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Acronis Cyber Protect Home Office Essentials 5PC/1Rok”

39.00 


Platforma: Tinder

Wersja produktu: Cyfrowa

150.00 


Platforma: Windows/MAC/Android/iOS

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 3 lata

100.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 2 lata

125.00 


Platforma: Windows/MAC

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 3 lata

238.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

117.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

54.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

130.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 3 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 Rok

Acronis Cyber Protect Home Office Essentials 5PC/1Rok