Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

   

475.00 

Cena zawiera podatek VAT

Po zakupie otrzymasz

    Klucz produktu

   Link do oprogramowania

   Instrukcje instalacji

   Dowód zakupu - faktura VAT(nie dotyczy kart przedpłaconych)

Microsoft Office 2019 Home & Student

Nowy Microsoft Office Home & Student 2019 to pakiet oprogramowania biurowego, który spełni potrzeby studentów, użytkowników domowych i osób uczących się. Microsoft Office 2019 Home & Student z łatwością spełnia również wymagania dotyczące oprogramowania biurowego, które można zainstalować na jednym komputerze.

Office 2019 Home & Student dla komputerów PC jest przeznaczony na każdą okazję. Nigdy więcej nie trać dostępu do swoich danych. Z pomocą Microsoft Office 2019 Home & Student jesteś w stanie wykonać każde zadanie i osiągnąć najlepsze możliwe wyniki. Daj się zainspirować tym nowym produktem Office!

Jakie nowości znajdziesz w Microsoft Office 2019 Home & Student?

Office 2019 różni się od klasycznych wersji m.in. nowym narzędziem do pisania odręcznego, narzędziami do tłumaczenia i edycji tekstu, czy nawet ruchomą grafiką, które dostępne są w programach MS Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Do jego zalet należy również zaliczyć przejrzysty interfejs, liczne funkcje dostępności oraz opcje ułatwiające tworzenie animacji. Wszystko po to, by jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania. Sprawdź, czym jeszcze zaskoczy Cię Microsoft Office 2019?

Chcesz, aby tworzone przez Ciebie dokumenty były bardziej atrakcyjne wizualnie? Wystarczy, że do tworzonych arkuszy i prezentacji dodasz skalowaną grafikę wektorową. Twoje obcojęzyczne zadania i prezentacje nigdy nie były tak łatwe do wykonania, dzięki nowej funkcji Microsoft Translator. Zapomniałeś jakiegoś słowa? Wystarczy wpisać je do Tłumacza, a odpowiedź otrzymasz natychmiast.

Dodatkowo możesz ułatwić sobie pracę, włączając podpowiedzi dźwiękowe, które zasygnalizują Ci zmiany, błędy i podpowiedzi. Wykonujesz projekt grupowy? Studiujesz razem z innymi studentami? Office 2019 Home & Student bez dodatkowych opłat współpracuje z Microsoft Teams, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie i udostępniać pliki komu tylko chcesz.

Office Home & Student 2019 wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników domowych i studentów, włączając obsługę równań LaTex. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością wykonywać obliczenia matematyczne i fizyczne oraz pisać wzory chemiczne. Nauka i praca jeszcze nigdy nie były tak proste!

Jedną z największych zmian jest możliwość ręcznego pisania tekstu, formuł lub podkreślania tekstu za pomocą palca, pióra lub myszy. Dzięki temu praca uczniów jest łatwiejsza i bardziej efektywna, co otwiera szereg nowych sposobów podejścia do zadań, problemów i codziennej nauki.

W Microsoft Office 2019 wprowadzono również funkcję Sprawdzanie łatwości dostępu dla wszystkich plików Office 2019 Home & Student. Dzięki temu przed wysłaniem pliku, dokumentu lub wiadomości e-mail można sprawdzić, czy treść, którą chcemy udostępnić, będzie możliwa do odczytania przez osobę niepełnosprawną.

Oprócz wspomnianych funkcji dostępnych dla wszystkich 4 aplikacji z pakietu Microsoft Office, wprowadził on również nowe opcje w poszczególnych modułach. Poznaj jeszcze więcej nowych funkcji, które ułatwią Ci naukę i pracę w domu i w szkole.

Office Word 2019 r.
W programie Word możesz łatwo udostępniać dokumenty i edytować je w czasie rzeczywistym z innymi współpracownikami. Korzystaj także z funkcji inteligentnego wyszukiwania, aby znaleźć informacje w sieci bez opuszczania programu Word. Możesz także skorzystać z funkcji konwersji tekstu na mowę. Prostota, która nie ma sobie równych.

Office Excel 2019 r.
Microsoft Office 2019 wprowadził do programu Excel sześć nowych typów wykresów. Dzięki temu możliwe jest znaczne uproszczenie wizualizacji nawet skomplikowanych danych. Dodanie kolekcji “Polecane wykresy” pozwala na jeszcze wygodniejsze prezentowanie danych. Natomiast funkcja prognozowania pozwoli Ci spojrzeć w przyszłość. Chcesz tworzyć lepsze prezentacje? Teraz będzie to możliwe, dzięki lepszym funkcjom skalowania i innym elementom zaprojektowanym tak, aby na podstawie danych określić Twoje potrzeby. Dzięki wizualnym wykresom Timeline łatwo zilustrujesz chronologię, np. wydarzeń historycznych.

Office PowerPoint 2019 r.
Liczne nowe funkcje ułatwiają wyrównywanie obiektów i dobieranie kolorów. Dodatkowo ułatwione zostało tworzenie animacji i wstawianie obiektów graficznych 3D. Użytkownik ma również możliwość swobodnego poruszania się między sekcjami za pomocą pióra.

Co jeszcze warto wiedzieć o Microsoft Office 2019 Home & Student?

Przed zakupem Office 2019 dla użytkowników domowych upewnij się, że Twój komputer posiada system Windows 10, Windows 11. Tylko w takim środowisku będziesz mógł poprawnie zainstalować MS Office 2019.

Marka

Microsoft

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Microsoft Office 2019 Home Student”

39.00 


Platforma: Tinder

Wersja produktu: Cyfrowa

150.00 


Platforma: Windows/MAC/Android/iOS

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 10 urządzeń

Okres licencjonowania: 3 lata

100.00 


Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 2 lata

125.00 


Platforma: Windows/MAC

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 urządzenie

Okres licencjonowania: 3 lata

238.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

117.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

54.00 


Platforma: JetonCash

Wersja produktu: Cyfrowa

130.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: do 3 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 Rok

Microsoft Office 2019 Home Student