Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

   

398.00 

Cena zawiera podatek VAT

Po zakupie otrzymasz

    Klucz produktu

   Link do oprogramowania

   Instrukcje instalacji

   Dowód zakupu - faktura VAT(nie dotyczy kart przedpłaconych)

To system Windows jaki znasz, tylko lepszy!

Zyskaj nową perspektywę, kupując Windows 11 Pro

Windows 11 Pro oferuje spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz znaleźć nowe doświadczenia dla swoich pasji. Od świeżego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomości, gry i treści – Windows 11 Pro to miejsce, w którym możesz myśleć, tworzyć i wyrażać siebie w naturalny sposób.

Jeśli chcesz kupić Windows 11 Pro, Puresoftware oferuje Ci jak zawsze absolutnie najlepsze warunki.

Zwiększ swoją produktywność

Łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych aplikacji i wielozadaniowość dzięki takim narzędziom, jak układy migawkowe, pulpity i nowy, bardziej intuicyjny interfejs.

Windows 11 pro

Nowe opcje łączności

Połącz się z bliskimi bezpośrednio z pulpitu dzięki Microsoft Teams. Zadzwoń lub porozmawiaj za darmo – bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz.

Własnoręcznie stworzona zawartość w systemie Windows 11 Pro

Bądź na bieżąco z wiadomościami, informacjami i rozmowami szybko dzięki Microsoft Edge i szerokiej gamie widżetów. W nowym sklepie Microsoft Store łatwo znajdziesz aplikacje i programy, których potrzebujesz.

Windows 11 pro 2

Czas na zabawę. W każdej chwili.

Windows 11 Pro przenosi gry na zupełnie nowy poziom dzięki grafice, która dorównuje rzeczywistości. Odkryj swoją kolejną ulubioną grę dzięki usłudze Xbox Game Pass, która daje Ci dostęp do ponad 100 wspaniałych gier (członkostwo sprzedawane oddzielnie).

Jeden komputer dla nas wszystkich

Nowy system Windows 11 Pro jest dostępny w szerokiej gamie urządzeń naszych partnerów, oferując najnowsze innowacje w dziedzinie dotyku, pióra i głosu. Więc można łatwo znaleźć najlepsze i najbardziej przystępne urządzenie dla Ciebie.

Windows 11 pro 1

Jakie są nowe funkcje?

W Eksploratorze plików ikony są teraz mniejsze i mają ładniejszy wygląd. Przycisk wyciszania umożliwia centralne wyciszenie mikrofonu dla wszystkich aplikacji. Jest to przydatne, jeśli bierzesz udział w wideokonferencji i możesz mieć otwartych kilka aplikacji – wtedy mikrofon jest wyciszany centralnie. Inną nową funkcją systemu Windows 11 Pro jest to, że jeśli pracujesz z zewnętrznymi monitorami na laptopie lub jeśli masz dwa monitory podłączone do komputera stacjonarnego, aplikacje będą ponownie otwierane dokładnie w tym samym miejscu, w którym były przed zamknięciem lub wyjściem. Jest to również znacząca poprawa w stosunku do systemu Windows 10.

Instalowanie aplikacji na Androida w Windows 11 Pro – jakie są korzyści?

Możesz przełączać się między telefonem komórkowym a komputerem stacjonarnym, ponieważ wtedy możesz instalować aplikacje, które znasz z telefonów z Androidem na Windowsie. Niektóre aplikacje są dostępne tylko dla systemu Android, ale nie dla Windows. Jest to więc kwestia praktyczna. Jest tylko jeden haczyk: użytkownicy iPhone’a, czyli świat Apple, nie korzystają z tego, ponieważ Apple zawsze zamyka swoje aplikacje i ukrywa je za sztuczną ścianą w swoim sklepie z aplikacjami, że tak powiem.

Ważna uwaga:
Windows 10 i Windows 11 Pro będą nadal działać równolegle. Windows 10 będzie wspierany do października 2025 roku. Jest to prawdopodobnie spowodowane również tym, że Windows 11 Pro zwiększa wymagania sprzętowe. Jeśli Twój system nie jest jeszcze gotowy na Windows 11 Pro, masz jeszcze kilka lat. Nawet jeśli nie podoba Ci się wygląd Windows 11 Pro, możesz po prostu pozostać przy Windows 10.

Windows 11 Najważniejsze informacje

Kupując system Windows 11, możesz korzystać z następujących nowych funkcji.

 • Nowy design i dźwięki są nowoczesne, świeże, czyste i piękne, dając poczucie spokoju i łatwości.
 • Dzięki Start, umieściliśmy Ciebie i Twoje treści w centrum uwagi. Aplikacja Start wykorzystuje możliwości chmury i usługi Microsoft 365, aby pokazać Ci najnowsze pliki, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu je przeglądałeś.
 • Układy migawkowe, grupy migawkowe i pulpity zapewniają jeszcze bardziej wydajny sposób wielozadaniowości i optymalizacji przestrzeni ekranowej.
 • Czat Microsoft Teams, zintegrowany z paskiem zadań, oferuje szybszy sposób łączenia się z osobami, na których Ci zależy.
 • Widżety, nowy spersonalizowany kanał informacyjny oparty na sztucznej inteligencji, oferuje szybszy dostęp do informacji, na których Ci zależy, a światowej klasy wydajność, szybkość i funkcje produktywności Microsoft Edge pozwolą Ci wykonać więcej zadań w sieci.
 • Windows 11 to najlepszy jak dotąd system Windows dla graczy, który uwalnia pełen potencjał sprzętu komputerowego dzięki takim technologiom, jak DirectX12 Ultimate, DirectStorage i Auto HDR. Xbox Game Pass na PC lub Ultimate daje Ci dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier PC, w które możesz grać w systemie Windows 11 za jedną niską miesięczną cenę. (Xbox Game Pass jest sprzedawany oddzielnie)
 • System Windows 11 zawiera nowy sklep Microsoft Store o całkowicie nowym wyglądzie, który ułatwia znajdowanie i odkrywanie ulubionych aplikacji, gier, programów i filmów w jednym, dobrze znanym miejscu. Cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą podróż w celu wprowadzenia aplikacji na Androida do Windows 11 i Microsoft Store dzięki naszej współpracy z Amazon i Intel; rozpocznie się to od podglądu dla użytkowników Windows Insiders w nadchodzących miesiącach.
 • Windows 11 to najbardziej integracyjna wersja systemu Windows z nowymi funkcjami zwiększającymi dostępność, zaprojektowanymi dla i przez osoby niepełnosprawne.
 • Windows 11 otwiera nowe możliwości dla programistów i twórców. Otwieramy Sklep, aby umożliwić większej liczbie programistów i niezależnych producentów oprogramowania (ISV) wprowadzanie swoich aplikacji do Sklepu, usprawniamy tworzenie aplikacji natywnych i internetowych za pomocą nowych narzędzi dla programistów oraz ułatwiamy Ci aktualizowanie wyglądu i sposobu działania wszystkich naszych aplikacji i doświadczeń.
 • System Windows 11 został zoptymalizowany pod kątem szybkości, wydajności i usprawnienia obsługi dotykowej, cyfrowego pióra i wprowadzania głosowego.
 • Windows 11 to system operacyjny dla pracy hybrydowej, oferujący nowe rozwiązania, które działają zgodnie z Twoim sposobem pracy, są bezpieczne, a ich wdrażanie i zarządzanie jest łatwe i znane dla działu IT. Przedsiębiorstwa mogą zapoznać się z systemem Windows 11 już dziś w usłudze Azure Virtual Desktop lub w nowym systemie Windows 365, gdy stanie się on ogólnie dostępny.
Marka

Microsoft

Wersja programu

Pro

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Microsoft Windows 11 Pro”

465.00 


Platforma: macOS, iOS, Android, Windows

Typ licencji: Nowa/Odnowienie

Ilość stanowisk: 1 użytkownik / 15 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 rok

3,250.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa/kontynuacja

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 Rok

110.00 


Platforma: Windows/MAC/Android Typ licencji: Nowa Ilość stanowisk: 1 stanowisko Okres licencjonowania: 2 lata

135.00 


Platforma: Windows/MAC/Android Typ licencji: Nowa Ilość stanowisk: 1 stanowisko Okres licencjonowania: 3 Lata

145.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 3 stanowiska

Okres licencjonowania: 2 Lata

180.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 3 stanowiska

Okres licencjonowania: 3 Lata

200.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 5 stanowisk

Okres licencjonowania: 3 lata

265.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 3 rok

Microsoft Windows 11 Pro