Platforma: Windows / MAC

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

   

2,045.00 

Cena zawiera podatek VAT

Po zakupie otrzymasz

    Klucz produktu

   Link do oprogramowania

   Instrukcje instalacji

   Dowód zakupu - faktura VAT(nie dotyczy kart przedpłaconych)

Na stanie

Jedną z najczęściej używanych aplikacji do malowania, rysowania i tworzenia grafiki cyfrowej jest Corel Painter. W aplikacji dostępne są liczne realistyczne pędzle i narzędzia artystyczne. Została ona zaprojektowana tak, aby ułatwić artystom szkicowanie, malowanie, rysowanie i tworzenie dzieł sztuki, które nie mają sobie równych.

Najdokładniejsze zasoby Natural-Media
Poznaj największą na rynku ofertę profesjonalnych pędzli i tekstur płócien Natural-Media. Używając prawdziwych narzędzi do pracy na sucho, mokro i w mieszanych mediach, stwórz swoje arcydzieło z zapierającym dech realizmem. Kreda, ołówki i pastele są wśród realistycznych narzędzi do rysowania, wraz z farbą akrylową, nożami do palet, piórami i akwarelami.

Wyjątkowe pędzle dla sztuki cyfrowej
Wykorzystaj zastrzeżone narzędzia programu Painter, takie jak cząsteczki, które sprężynują, płyną i błyszczą, aby tworzyć jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki. Innowacyjne pisaki do wzorów mogą pomóc Ci pozostawić trwałe wrażenie i nadać Twoim pracom efektowny wygląd. Aby wytłoczyć wybraną teksturę i nadać jej niepowtarzalny wygląd, użyj grubych pędzli do tekstur.

Inteligentne narzędzia do malowania i zmieniania zdjęć
Z pomocą solidnych możliwości klonowania i malowania zdjęć możesz zmienić swoje ulubione zdjęcia w zapierające dech w piersiach dzieła sztuki. Użyj palety Auto Paint i stylów sztucznej inteligencji, aby szybko tworzyć dzieła sztuki podczas klonowania zdjęć poprzez zanurzenie pędzla w obrazie. Możesz łatwo tworzyć niesamowite dzieła sztuki, korzystając z najnowocześniejszej technologii pędzla SmartStroke, który podąża za liniami i kształtami na zdjęciu.

Doskonałe narzędzia kompozycyjne
Użyj techniki malowania lustrzanego, aby uzyskać idealną symetrię, oraz narzędzia kalejdoskopu, aby stworzyć urocze mandale. Ustaw wspaniały scenariusz za pomocą przewodników po 1-, 2- i 3-punktowej perspektywie, a następnie użyj koncepcji trójpodziału, aby stworzyć idealną kompozycję. Narzędzie Niebiańska proporcja sprawi, że Twoja gotowa kompozycja będzie żywa i energiczna, nawet jeśli starasz się malować jak Da Vinci.

photo art

Wiele opcji wypełnienia i koloru
Pokryj swoje płótno oszałamiającymi dynamicznymi gradientami, które mogą być specjalnie namalowane, lub użyj wspaniałych tekstur, aby dodać kreatywny akcent do swoich prac. Wykorzystaj koło barw, harmonię kolorów, mikser sztuki i zestawy kolorów, aby stworzyć idealny schemat kolorystyczny.

Pełna kontrola nad płótnem
Aby uzyskać idealny kąt malowania, szybko obróć płótno. Tekstury można wyginać w dowolnym momencie i w dowolnym kierunku. Podczas malowania użyj funkcji śledzenia pędzla na tablecie rysunkowym, aby uzyskać precyzyjną kontrolę nad siłą nacisku. Pozycja, obrót, pochylenie i siła nacisku są wykrywane i obsługiwane przez różne pędzle. Tymczasem możliwość obsługi kilku punktów styku jednocześnie upraszcza nawigację po płótnie.

Indywidualizacja i możliwość adaptacji
Ciesz się elastycznym obszarem roboczym, który możesz dostosować do własnych potrzeb. Znajdź i przechowuj preferowane pędzle dzięki narzędziu wyboru pędzli i wyszukiwarce. Korzystaj z wbudowanych szablonów, które zalecają narzędzia odpowiednie do konkretnych okoliczności. Aby znacznie przyspieszyć proces twórczy, możesz dostosować schemat kolorów interfejsu, tworzyć własne pędzle i palety lub importować prace innych artystów.

concept art

Szeroka kompatybilność
Otwierając i zapisując, można przenosić zawartość między programami Photoshop i Painter.
Dane PSD. Używaj tabletów rysunkowych lub urządzeń dotykowych do tworzenia grafiki. Używać komputerów z systemem Windows lub Mac do malowania. Wykorzystaj Sidecar, który pozwala używać iPada jako drugiego wyświetlacza i zawiera funkcję wykrywania nachylenia dla Apple Pencil.

Nowoczesne zasoby wsparcia
Uzyskaj pomoc, której potrzebujesz! Ekran powitalny programu Painter natychmiast przywita Cię nowymi, przydatnymi samouczkami. Uzyskasz natychmiastowy dostęp do kolejnych webinariów i filmów instruktażowych. Aby zaobserwować, jak zmiana właściwości pędzla wpłynie na jego wybór, skorzystaj z wizualnych sugestii aplikacji. Skorzystaj z sugestii dotyczących pędzli, aby pomóc sobie w zrozumieniu działania specjalistycznych typów mediów i technologii pędzli.

Znaczna poprawa wydajności
Uruchom przyjazny dla użytkownika Brush Accelerator, aby zbadać procesor i układ graficzny w komputerze, a następnie kliknij raz, aby natychmiast wdrożyć zalecane przez Paintera ustawienia wydajności. Aby uzyskać najlepsze wrażenia z malowania, malarz może łatwo i szybko zarządzać ogromnymi pędzlami i procesami wymagającymi dużej ilości pamięci.

Okres licencjonowania

Wieczysta

Typ Licencji

Nowa

Ilość stanowisk

1 stan.

Marka

Corel

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Corel Painter 2023”

200.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 5 stanowisk

Okres licencjonowania: 3 lata

265.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 3 rok

215.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 2 rok

160.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 5 stanowisk

Okres licencjonowania: 2 lata

99.00 

Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 2 lata

69.00 

Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 rok

195.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: bez limitu

Okres licencjonowania: 1 rok

299.00 


Platforma: macOS, iOS, Android, Windows

Typ licencji: Nowa/Odnowienie

Ilość stanowisk: 6 użytkowników / 5 stanowisk

Okres licencjonowania: 1 rok

Corel Painter 2023

Na stanie