Wyświetlanie jednego wyniku

3,250.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa/kontynuacja

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: 1 Rok


Aplikacje Adobe do edycji, projektowania i wiele więcej

Adobe programy pozwalają na wykonanie wielu kreatywnych czynności. Marka wspiera praktycznie każdą działalność artystyczną, umożliwiając wykonywanie jej w przyjemniejszy, praktyczniejszy czy po prostu lepszy sposób. Z pomocą aplikacji możesz rysować, malować, tworzyć, projektować, wyzwalać swoją kreatywność i uzyskiwać rewelacyjne efekty z dowolnego miejsca. W sklepie PureSoftware są dostępne oryginalne pakiety instalacyjne producenta. Zobacz szczegóły.

Jakie produkty oferuje firma Adobe?

Firma Adobe zajmuje się tworzeniem innowacyjnych oprogramowań graficznych, umożliwiających projektowanie, ilustrowanie oraz inne kreatywne aktywności. Amerykańskie przedsiębiorstwo założone w 1982 roku w istotny sposób wpływa na branżę, oferując nowatorskie narzędzia. Marka przygotowała szereg produktów skierowanych do różnych grup odbiorców. Programy Adobe dostępne z licencją:

 • indywidualną, skierowaną do użytku prywatnego i komercyjnego;
 • skierowaną do instytucji edukacyjnych;
 • rządową, skierowaną do instytucji publicznych.

Firma oferuje programy komputerowe oraz aplikacje na urządzenia mobilne. Są to produkty nowoczesne, które są wciąż udoskonalane we współpracy z doświadczonymi ekspertami. Cechuje je uniwersalność polegająca na tym, że są one idealne dla każdego – zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych, jak i profesjonalistów. Marka oferuje szereg aplikacji wspierających kreatywność twórców, wśród których z pewnością znajdziesz takie, które pomogą usprawnić Twoją pracę.

Jakie są składowe usługi Creative Cloud?

Firma feruje usługę Adobe Creative Cloud zawierającą ponad 20 programów o różnym przeznaczeniu. Są to m.in.:

 • Adobe Acrobat Pro – program do edycji plików pdf;
 • Adobe Fresco – program do malowania i rysowania cyfrowego;
 • Adobe Illustrator – program do tworzenia grafik wektorowych;
 • Adobe InDesign – program do projektowania stron internetowych;
 • Adobe Lightroom Classic – program do obróbki zdjęć;
 • Adobe Photoshop – program do retuszu i korekty fotografii;
 • Adobe Express – kreator treści do tworzenia grafik, ulotek, logo itp.;
 • Adobe Premiere Pro – program do edycji wideo;
 • Adobe Stock – zbiór wyselekcjonowanych grafik dostępnych bez tantiem;
 • Adobe XD – program do tworzenia dużych projektów.

Produkty Adobe to także After Effects, Audision, Dimension, InCopy, Premium Elements czy Substance 3D. Firma oferuje możliwość zakupu każdego programu oddzielnie w różnych wersjach, np. z 2023 roku z licencją roczną. Klienci mają również możliwość wybrania usługi Adobe Creative Cloud, dzięki której uzyskają dostęp do wszystkich aplikacji oraz przestrzeni dyskowej w chmurze. To całościowe podejście wyróżnia markę na tle konkurencji. Dzięki Adobe CC możesz w dobrej cenie zyskać dostęp do wszystkich programów, których wykorzystania często wymaga praca nad rozbudowanymi projektami.

Do czego służą produkty Adobe Creative Cloud?

Programy Adobe mają różne przeznaczenie, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Wśród propozycji producenta warto wyróżnić m.in. Adobe Ilustrator, dzięki któremu możesz stworzyć własne logo, przygotować ilustrację cyfrową, projektować reklamy, czy udoskonalać prace narysowane ręcznie. InDesign pozwala natomiast tworzyć broszury informacyjne z produktami marki, projektować układy stron internetowych czy wizualizować wygląd treści na urządzeniach przenośnych oraz przeglądarce komputerowej. Do wyboru masz także oprogramowanie Adobe Premiere Pro, dzięki któremu możesz przeprowadzać montaż i obróbkę filmów w profesjonalny sposób. 

Kolejny program marki to Adobe Acrobat Pro, z którego pomocą możesz edytować, eksportować, podpisywać, udostępniać, organizować czy tworzyć interaktywne pliki pdf i współpracować na nich z innymi. Adobe to liczne inne aplikacje graficzne, narzędzia do tworzenia i dopracowanych prac cyfrowych czy organizowania przestrzeni. To obszerne możliwości wyzwalania swojej kreatywności do obróbki milionów zdjęć, tworzenia chwytliwych wpisów do mediów społecznościowych, atrakcyjnego prezentowania stron www czy tworzenia przyciągających wzrok grafik.

Programy wyposażono w szereg zaawansowanych narzędzi, które służą do tego, aby oferować możliwość uzyskania jak najlepszych wyników pracy filmowcom, projektantom, grafikom, malarzom oraz wszystkim artystom, którzy tworzą za pomocą cyfrowych oprogramowań.

Na jakich urządzeniach można korzystać z aplikacji Adobe?

W sklepie PureSoftware możesz w prosty i szybki sposób nabyć pakiet Adobe. Programy marki są uniwersalne, co oznacza, że możesz korzystać z nich praktycznie na każdym urządzeniu pc, laptopie, smartfonie czy iPadzie. Programy są kompatybilne z różnymi systemami: na komputerach z Windows i MacOS, a na urządzeniach mobilnych z Androidem i IOS.

Dostępne są różne warianty subskrypcji na jeden lub większą ilość programów na 12, 24 i 36 miesięcy. Licencja Adobe na niektóre produkty trwa także dożywotnio. Różne możliwości wyboru w tym aspekcie sprawiają, że każdy może dopasować typ subskrypcji do swoich preferencji. Jeśli nadal będziesz chciał korzystać z programów Adobe, licencja będzie się zbliżać ku końcowi, możesz wykupić jej odnowienie na 12 miesięcy. Każdy klient ma również prawo do rezygnacji z subskrypcji po jej zakończeniu.

Dlaczego warto wybrać licencję na aplikacje Creative Cloud?

Jeśli podobają Ci się propozycje marki Adobe, kup plan wszystkich aplikacji Creative Cloud lub jedno oprogramowanie w sklepie PureSoftware. Za zakupem programów znanego producenta przemawiają:

 • ogólnoświatowa społeczność twórców – wybierając produkty Adobe, masz dostęp do narzędzi, z których korzystają artyści na całym świecie;
 • miliony zadowolonych użytkowników – są to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy dopiero rozpoczynający przygodę z branżą kreatywną;
 • sprawdzone rozwiązania od renomowanego producenta – programy mają bardzo dobre opinie i recenzje, a do tego często określane są najlepszymi w branży;
 • wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji – marka wprowadza do swoich aplikacji liczne rozwiązania AI, aby ułatwiać uzyskiwanie jak najlepszych efektów i wspierać efektywność użytkowników;
 • integracja aplikacji – pozwala na wygodne realizowanie poszczególnych etapów pracy nad projektem w różnych programach,
 • współpraca w chmurze – programy bazują na rozwiązaniach chmurowych, umożliwiając łatwe przechowywanie plików, ich udostępnianie, przenoszenie itd. Wybierając Adobe CC, zyskujesz bezpieczną przestrzeń do archiwizacji, w której dokumenty są odpowiednio zabezpieczone.

Programy Adobe pozwalają na nieograniczone wręcz możliwości pracy kreatywnej, oferując szereg aplikacji z bogatym wyposażeniem. Wybierz jeden z dostępnych pakietów i szybko edytuj, projektuj, anuluj dane rozwiązania, sprawdzaj najnowsze trendy i osiągaj niesamowite wyniki. Do swojej dyspozycji masz tysiące czcionek, piękne szablony, zróżnicowane palety kolorów i wiele więcej. Na nowych członków aplikacji czekają obszerne możliwości personalizacji, zaawansowane narzędzia i zróżnicowane funkcje, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Jak uzyskać wszystkie produkty Creative Cloud?

W sklepie PureSoftware znajdziesz zaawansowane produkty Adobe CC na komputery i urządzenia przenośne, spośród których możesz dobrać idealne dla siebie. Po zakupie danego wariantu oprogramowania natychmiast otrzymasz na podany adres e-mail wiadomość z kodem produktu, linkiem do pobrania programu, instrukcją instalacji oraz dowodem zakupu. Postępując zgodnie ze wskazówkami, zainstalujesz wybraną aplikację w prosty i bezproblemowy sposób. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktowania się z działem obsługi klienta.