Platforma: Windows

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 1 stanowisko

Okres licencjonowania: Wieczysta

   

1,095.00 

Cena zawiera podatek VAT

Po zakupie otrzymasz

    Klucz produktu

   Link do oprogramowania

   Instrukcje instalacji

   Dowód zakupu - faktura VAT(nie dotyczy kart przedpłaconych)

InsERT Niebieski Plus dla InsERT GT

Specjalne pakiety rozszerzeń funkcjonalnych, zwane PLUS dla InsERT GT, zostały stworzone z myślą o firmach, które potrzebują systemu o rozbudowanej funkcjonalności w swojej codziennej pracy. Każde z rozszerzeń zostało oznaczone odpowiednim kolorem.

PLUSY pozwalają systemom z linii InsERT GT uzyskać nową funkcjonalność bez konieczności zmiany struktury programów oraz bez potrzeby stosowania dodatkowych narzędzi lub systemów. Dzięki PLUSOM, możliwe jest utworzenie systemu, który spełni wymagania firm średniej wielkości.

Klienci mają możliwość indywidualnego wyboru PLUSÓW, w zależności od swoich potrzeb. Mogą wybrać te, które są dla nich niezbędne i dostosować system do swoich wymagań.

Koszty wdrożenia systemów InsERT GT oraz wybranych PLUSÓW są znacznie niższe niż analogiczne rozwiązania oferowane przez innych producentów, pomimo podobnej lub identycznej funkcjonalności.

Pierwszym proponowanym rozszerzeniem jest niebieski PLUS dla InsERT GT, który oferuje nową funkcjonalność dla wszystkich systemów z linii InsERT GT na wszystkich stanowiskach. Warunkiem koniecznym do uruchomienia PLUSA jest aktualizacja programów do wersji 1.09.

Instalacja PLUSA jest łatwa i przebiega podobnie jak aktualizacja programu, co oznacza, że nawet mniej zaawansowani użytkownicy systemu InsERT GT powinni poradzić sobie z jej przeprowadzeniem.

Specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych, czyli PLUS dla InsERT GT, został stworzony z myślą o firmach, które potrzebują systemu o rozbudowanej funkcjonalności. Oferuje on nowe możliwości bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów.

 

Jednym z proponowanych rozszerzeń jest niebieski PLUS dla InsERT GT, który oferuje wiele nowych funkcjonalności, takich jak:

• Nowe algorytmy zdejmowania ze stanu FIFO/LIFO z uwzględnieniem daty ważności dostawy.

• Sprzedaż z dowolnych, ręcznie wskazanych dostaw.

• Obsługa kodów dostaw (numerów seryjnych, numerów serii/partii) związana z wydawaniem z dostaw (oraz InsTYNKT wg kodów dostaw).

• Automatyczne dyspozycje w sieci (mechanizm wstępnie blokujący towar na magazynie już w czasie edycji dokumentu wydania).

• Zapis dokumentów handlowych i magazynowych z “odłożonym skutkiem magazynowym”.

• Zapis dokumentów MM z “wykonanym skutkiem tylko na magazynie źródłowym”.

• Nowe typy dokumentów: zwroty do wydań magazynowych (ZWZ) i zwroty do przyjęć magazynowych (ZPZ), a wraz z nimi nowe moduły Wydania odbiorcy i Przyjęcia dostawcy.

• Rozbudowane pola własne (dla dokumentów oraz kartotek; różnych typów – m.in. pola definiowalne, pola typu słownik oparte na dowolnej definicji, pola będące wynikiem zapytania SQL).

• Drukowanie z tabel mechanizmem Crystal Reports.

• Kontrola rezerwacji towarów, sprawdzająca podczas realizacji zamówienia dostępność towaru z uwzględnieniem rezerwacji na wcześniej wystawionych zamówieniach.

 

Każdy klient może indywidualnie dobierać PLUSY według własnych potrzeb, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna. Koszty wdrożenia systemów InsERT GT oraz wybranych PLUSÓW są znacząco niższe od analogicznych rozwiązań innych producentów.

W każdym programie linii InsERT GT znajduje się przycisk, uruchamiający moduł InfoPLUS, który zawiera informacje o wszystkich zmianach i nowościach w kolejnych odsłonach PLUSA dla InsERT GT. Z InfoPLUSA można także aktywować wersję próbną oraz zarejestrować produkt przez Internet. Próbne uruchomienie niebieskiego PLUSA dla InsERT GT jest możliwe wyłącznie na podmiocie próbnym, a każda funkcjonalność, która jest dostępna wyłącznie w niebieskim PLUSIE, została odpowiednio oznacz

Okres licencjonowania

Wieczysta

Marka

Insert

Typ Licencji

Nowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „InsERT Niebieski Plus dla InsERT GT”

465.00 


Platforma: macOS, iOS, Android, Windows

Typ licencji: Nowa/Odnowienie

Ilość stanowisk: 1 użytkownik / 15 urządzeń

Okres licencjonowania: 1 rok

3,250.00 


Platforma: Windows/MAC/Android Typ licencji: Nowa/kontynuacja Ilość stanowisk: 1 stanowisko Okres licencjonowania: 1 Rok

110.00 


Platforma: Windows/MAC/Android Typ licencji: Nowa Ilość stanowisk: 1 stanowisko Okres licencjonowania: 2 lata

135.00 


Platforma: Windows/MAC/Android Typ licencji: Nowa Ilość stanowisk: 1 stanowisko Okres licencjonowania: 3 Lata

145.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 3 stanowiska

Okres licencjonowania: 2 Lata

180.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 3 stanowiska

Okres licencjonowania: 3 Lata

200.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 5 stanowisk

Okres licencjonowania: 3 lata

265.00 


Platforma: Windows/MAC/Android

Typ licencji: Nowa

Ilość stanowisk: 10 stanowisk

Okres licencjonowania: 3 rok

InsERT Niebieski Plus dla InsERT GT